Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus eeepc 800 mhz 2g surf...

Asus eeepc 800 mhz 2g surf mini netbook ssd lemezét, processzorát lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Kíváncsian várom a válaszokat! :)
2013. márc. 17. 12:33
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
A prociját nem mivel az integrált. Tudsz benne memóriát bővíteni és lecserélni a kis nyomi 2 GB -os SSD -jét. Ha jól tudom 1,8" -os jár bele. De a cseréhez csutkára kell szedni az egészet sajnos. Után egy XP el tud rajta kínlódgatni.
2013. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem xp professional van rajta,és majdnem egy gb szabad helem van még.... :) nagyon gyorsan megy az xp rajta. :) 512 ddr2 ram van benne ha jól tudom.szóval az ssd cserélhető.... köszi!
2013. márc. 17. 12:44
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Igen csak az XP előbb utóbb kinyírja az SSD -t, ezért éri meg cserélni.
2013. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért nyírja ki? mi az oka enek,ha ez így van. ezt a géet régóta használják ezzel a rendszerrel. egyenlőre semmi baja az ssd nek. de ha kinyírja,akkor mit tegyek bele? csak ssd fér bele nem? vagy lehet bele merevlemezt is tenni? az ssd annyiban praktikus,hogy rázkódásra nem nagyon megy tönkre. javítski ha tévedek. :) adtál egy jó ötletet,hogy mi legyen a következő kérdésem itt. :) köszi a választ előre is. :)
2013. márc. 17. 17:44
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Túl sok az i/o művelet ugyan azon a lemezterületen. Az SSD -nek nagy átka ha mindig ugyan azok a cellák kopnak. Az XP egyszerűen nincs felkészítve az SSD -re. De végül is amúgy se nagy érték ami most benne van, ha meghal legfeljebb vesztek bele egy 1,8" -os rendes vinyót.
2013. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. :) akkor ssd re mit ajánlanál? :)
2013. márc. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!