Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemben két lemezmeghajtó...

A gépemben két lemezmeghajtó van, de a Windows csak az egyiket ismeri fel. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyébként a BIOS és az Ubuntu is tudja használni, sőt, magát a Windows-t is erről telepítettem fel. Az ugyanerre az IDE-portra kötött merevlemezt aktívan használom.
2013. márc. 29. 10:55
 1/5 Chello ***** válasza:

Eszközkezelőben nézted ?

Kerestesd vele ott.


Ha megvan lemezkezelésben cuccold fel.


Nézd meg a jumperelést.


Ha rendben találod és nem megy tedd át a másik kábelre.

Egymagában.

(Láttunk már csodákat)

2013. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 horex ***** válasza:

Olvasd el ezt, hátha

[link]

2013. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Windows egyáltalán nem észleli.


Átraktam már más kábelekre is, de semmi. Bootolásnál ugyanúgy bootol róla, ha kell, de a Windows észre sem veszi. XP-vel még ment, most Win8-al már nem.

2013. márc. 29. 12:48
 4/5 A kérdező kommentje:

Az Ubuntus leírás se segített :|

Asszem megy a bontóba a kicsike, úgyis kell már egy lézer :D

2013. márc. 29. 12:52
 5/5 Chello ***** válasza:

Ja volt nekem is olyan, hogy a linux után a windfos nem ismerte fel a lemezt vagy asszem még particionálási gondjaim is voltak.


Érdekes a linux particionálási részénél minden akadály nélkül le tudtam törölni a kiosztást és visszabillenteni a kapcsolót.

2013. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!