Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet nyákot enyhén...

Billentyűzet nyákot enyhén nedves ruhával se szabad áttörölni?

Figyelt kérdés
A barátnőm beleborított egy pohár szörpöt a billentyűzetembe amit 1 hónappal előtte vettem 4000ért szóval kidobni nem szeretném. Eleve működik, de néhány billentyű állandóan beragad, és most szétszedtem mert már nagyon meguntam, agyon mostam, zuhanyoztam, szappanoztam, mosó szereztem minden kis műanyag részét, de a nyákon is van egy jó adag ragacsos dzsuva, ahhoz viszont nem merek nyúlni :/ csak gondoltam ha már darabjaira szedtem, akkor tényleg jó lenne rendesen kitisztítani. Vélemény?

2013. ápr. 11. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nyugodtan letörölheted nedves ronggyal. Persze ne csurogjon belőle a víz, de amúgy nem árt neki. A végén valami szárazzal kicsit töröld át, és hagyj neki időt, hogy teljesen megszáradjon.
2013. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Ha annyira ragad, akkor sztem megpróbálhatod, de ne használj mosószert (a szörpöt amúgy is oldja a sima víz is), minél kisebb legyen az oxidálódás lehetősége, és esetleg hajszárítóval (nem túl forrón), azonnal szárítsd meg teljesen.

A csaj meg csere... :-)

2013. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ment a zöld ujj
2013. ápr. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!