Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fejhallgatós mikrofonom van....

Fejhallgatós mikrofonom van. Mikor nem használtam, a fejhallgató köré tekertem fel a zsinórját, mert nagyon hosszú. Sajnos most folyton összetekeredik, nem tudom kiegyenesíteni... Nincs valami jó tipp erre, hogyan lehet a vezetékét kiegyenesíteni?

Figyelt kérdés
Ígérem, nem tekerem fel többet.. :-)
2008. jún. 13. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vezetéke van? Olyan mint az sztali telefonokak (spirálos) vagy egyenes?

Ha egyenes akkor hagyd teljes hosszában lógni hogy magától kicsavarodjon, talán még helyrejön ettől.

Ha spirálos akkor kézzel kell belőle kitekergetni.

2008. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, valószínűleg a tengelye körül van megcsavarodva a vezeték, ha még nem vetemedett meg teljesen a szigetelés akkor húzd ki a földre egyenesre. Amikor tekered fel, akkor ne csak egyik menetet tedd a másikhoz (így megcsavarodva össze is ugrik a vezeték), hanem csavarással mindig pörgesd a vezetéket a tengelye körül is. Ha pörgetés nélkül tekersz fel egy kábelt akkor spirálisan megcsavarodik a szigetelés, ezért érdemes így csinálni. Ha nagyon hosszú, akkor kérj meg valakit hogy a vezeték másik végénél állva minden menetnél 1-et csavarjon a kábelen a megfelelő irányba.
2008. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!