Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB - eszközök időnként...

USB - eszközök időnként lekapcsolnak és vissza az interneten nem tudok megnyitni egy oldalt sem viszont skype megy rendesen mi lehet a baj? BIOS frissítés megoldja?

Figyelt kérdés

USB eszközök időnként minden ok nélkül lekapcsolnak a net kártyával együtt a skype 5 perccel az indítás után jön be elérhetőbe addig csak kapcsolódik utána már a hívások mennek tökéletesen csak néha ugye szétkapcsol net és akkor megszakad a hívás ajánlották a BIOS frissítést az segítene a problémán ? egyáltalán ez milyen hiba ? nincs vírus vagy kártevő a gépen ! rengetegszer ellenőriztem NOD 32 vel mi a megoldás ?

Alaplapom AsRock 970 Pro 3 még nincs fél éves



2013. ápr. 22. 00:25
 1/4 minimalis ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a NOD32 nem talál semmit, még nem jelenti azt, hogy nincs vírus a gépeden.

Először is futtass le egy Malwarebyte's Anti-Malware -t. Hátha az talál valamit. [link]

Ha nem talál semmit, vagy talál, de ez sem oldja meg a problémát, akkor inkább próbálkozz egy Windows Update-tel. Esetleg egy Windows újratelepítéssel.

Majd a legvégső esetben ajánlanám a BIOS frissítést.


Mondjuk azért érdemes felmenni a gyártó honlapjára és elolvasni a BIOS frissítések changelog-ját, hátha írnak benne valamit erről a hibáról, annak javításáról.

Személyszerint kis esélyt látok arra, még így látatlanban is, hogy BIOS probléma lenne.

2013. ápr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nod32 helyet próbálj meg egy igazi vírusirtót pl. kasperskyt.
2013. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom te is "Nod32 fix kódot", vagyis törtet használsz, ami persze nem is ér semmit.

A valódi FIZETŐS.

Az majdnem ezer százalékos, hogy tele van a géped féreggel, trójaival. Én a helyedben újraraknám a Windows-t.

2013. ápr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a vírussal van a gond. Nekem és a haveromnak is ugyanez az alaplap van és ugyanez a gond. Csak azt nem értem miért nincs semmi erről a neten.

És fúúú de dühös szoktam emiatt lenni.

2013. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!