Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet ez? (Táp csere után)

Mitől lehet ez? (Táp csere után)

Figyelt kérdés
Nemrég végre megérkezett az új tápom, ugyan olyat vettem ami eddig is volt, nagynehezen beszereltem, és most a játékaim többsége szaggat (pl. Saints Row 3) vagy néha pár másodpercre befagy (pl. Devil may Cry). Lehetséges hogy a videó kártyánál kicsúszhatott valami?

2013. ápr. 25. 19:48
1 2
 11/16 Rasta Joint ***** válasza:
Ja és egy FSP Hexa 400W aláadni nem igen ajánlatos, talán ez a legolcsóbb de jobb minőségű tápegység(persze egy 350-es FSP APN még olcsóbb 1-2 ezerrel, de a te gépednek inkább Hexa 400W lenne jó).
2013. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint, le cseréltem 3-4 év után egy szart, egy másik ugyan olyan szarra, ami kivételesen annyit sem tud mint a régebbi?
2013. ápr. 25. 21:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen,elég jól összefoglaltad:)
2013. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Rasta Joint ***** válasza:
100%
Ha a régi is ugyanilyen Codegen volt, akkor ugyanolyan szarra cserélted. :)
2013. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De épp ez az, a régivel semmi baj nem volt, csak mostanra már el kezdett ciripelő hangot adni. 3-4 évig teljesen jó volt, ezért is nem váltottam eddig, csak mivel után olvastam miért adhatja ki a hangot, gondoltam ,akkor le váltom egy másikra, de úgy látszik b*szhatom...
2013. ápr. 25. 21:35
 16/16 Rasta Joint ***** válasza:
Az nem jelent semmit hogy 3 évig jól ment. Ezekben a tápokban az a szép hogy bármikor képesek megadni magukat, akár hetekig, de akár évekig is mennek,azonban a vége ugyanaz... A táp bedöglik, és jó esetben nem visz magával semmit, rossz esetben 1-2 alkatrészt, a legrosszabb esetben pedig az egész gépet(és nem veszik vissza garanciába, ha az alkatrész a rossz tápegység miatt romlik el).
2013. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!