Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a gépemmel?

Riotstarta kérdése:

Mi lehet a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a porblémám, hogy ha feltelepítek egy eredeti játékot, amit ugye boltban vásároltam meg, akkor minden tökjól működik, addig, amíg nem indítom újra a számítógépem. Az első újraindítás után a játék indításakor nem olvassa be rendesen a lemezt(az egérmutató egy kis forgó CD lesz, és kb 2-3 perc után hibaüzenetet dob ki). Főleg az EA-s és Ubisoft-os játékaimmal történik ez, és eléggé idegesítő hogy jópár játékkal nem tudok interneten játszani, mert muszáj internetről leszedett NoCD crack-eket használnom. Előre is köszönöm a választ!:)
2013. ápr. 26. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az EA játékoknál nekem is volt hasonló.

Valszeg a CD olvasód nem jó, mozgasd meg a kábeleket, vagy takarítsd ki a gépet, esetleg vegyél új kábelt vagy cd olvasót bele.

2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg lennék oly gálánsak leírni a hibaüzenetet, akkor örömmel segítenék. Vagy csak sima crash?
2013. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hibaüzenet ehhez hasonló:

A CD hitelesítése nem sikerült az adott időn belül. További információkért látogassa meg a "nem emlékszek a webhely címére"(valami securom dolog lehetett)

Bocsánat hogy nem tudtam bemásolni de nemrég letöröltem a játékot a hiba miatt, és ezt így emlékezetből írtam.

Amúgy mondta valaki hogy az .iso emulátorokkal is összeveszhet a meghajtó, de hiába töröltem le azt, semmi sem változott. Ja, és köszönöm a válaszokat!:)

2013. ápr. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!