Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan fogok földi digitális...

Hogyan fogok földi digitális adást a SHARP LCD TV-n?

Figyelt kérdés
Már egy éve vettem egy SHARP LC-32SH340E típusú LCD készüléket, de nemrég visszamondtam a kábel TV előfizetésemet, mondván, egy egyszerű szobaantennnával is vehető az adás, a készülék pedig rendelkezik DVB-T tunerrel. A megvásárolt antennát az erélyre panellakásban 3. emeletre helyezve csatornakereséskor megtalálja a 3-4 analóg csatornát és a digitálisokat is, de az analóg szemcsés, a digitálisnál pedig egy fekete képernyő jön be. A csatorna neve megjelenik a menüben, de nincs adás. Mi lehet ennek az oka és hogyan tudom a problémát orvosolni? Budapesti lakos vagyok, a legközelebbi adó a Száva utcai, de pont háttal áll a házam neki.

2013. ápr. 29. 01:19
 1/10 anonim válasza:
A sima egyszerû antennàval foghatò adok már nincsenek hogy fizetni kelljen mindenèr pl:tv2 m1 rtl aszem ezek voltak
2013. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"egyszerű szobaantennnával is vehető az adás"

Lehet, hogy az mégsem elég ott. Ha be tudta állítani, akkor lehet kísérletezni az antenna forgatásával, áthelyezésével, ha a jel erősségét kijelzi, az is segít ilyenkor. Szabadon foghatóra kapcsolj, mert a kódolt adásokat is eltárolja, de az nem fog működni. Tehát TV2, RTL Klub, M1, Duna, M2. Ha nem jön be semmi, akkor tetőantenna kell hozzá.

2013. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
de amiért már nem kell fizetni sima földi adók amihez nem kell beltéri csak egy antenna, azok az adók nincsenek már
2013. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De, vannak. Le is írom, hogy mik vannak, de te csak mondod a magadét.
2013. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
te akkor haverom mér nem tud tévézni ha eddig még tudott
2013. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Írj ki róla egy kérdést....:)
2013. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ha akarod :) de én úgy tudom hogy nincsenek már talán egy éve lehet hogy nagyvárosokban sugározzák őket, talán, de faluhelyen már rég nincsenek hogy mindenki mennyen a digihez vagy a upchez
2013. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nem az ezotéria kategória, itt tények vannak, ez nem hit és "úgy hallottam" kérdése. Országos a lefedettség én sem nagyvárosban élek, itt a Tokajról sugárzott digitális adás fogható, ugyanazzal a tetőantennával amivel eddig 3 adás volt vehető, most 6 magyar digitális adást nézhetek meg van még valami Euro News.

[link]

2013. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

én Kupon laktam ott már nem fogható egyik se, és itt Pápán se mert haverom egyik nap tudta nézni másik nap nem...

egy antenna nem hinném hogy tönkre menne csak úgy mert elég egyszerű egy szerkezet az meg kizárt hogy mind két tv egyszerre ment tönkre

2013. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindenben igazad van, szia.
2013. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!