Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen digitális rajztáblát...

Milyen digitális rajztáblát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy digitális rajztáblát és nem tudom milyen lenne a jó még soha sem volt. Photoshop-al használnám rajzolásra.


És nincs rá sok pénzem.(De nem is tudom mennyitől kezdődik egy jó fajta)


Előre is köszi a válaszokat!



2013. ápr. 28. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Csakis Wacom. :)
2013. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs az összessel tapasztalatom, de van egy Genius G-Pen 450-em. Maga a hardware jó, de nincs hozzá jó illesztőprogram, vagy a nyomás érzékelés nem működik, vagy csak egyenes vonalakat húz, sorolhatnám... Tehát ilyet semmiféleképpen ne vegyél.
2013. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Ja ja az már sok helyen olvastam de még is milyet vagy milyen van belőle és menyiért érdemes?
2013. ápr. 28. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Genius van, vagyis inkább már csak volt.

5-6 éve kaptam karácsonyra, de sokáig nem használtam, mert ugye a Windows XP nem szerette, csak később a Win7. Nem mondanám, hogy rossz, de ma már nem érdemes ilyet venni. Fél év intenzív(!) használat után ment tönkre a toll, vagy 200-szor összeszigszalagoztam, de maradt az érintéshiba. -.-"


Most fogok rendelni Wacom Pen & Touch-ot A6-os méretben, az nagyon jó tablet. Jó még a Wacom Manga, Wacom Intous és Cintiq is, de az utóbbi kettőnek sajnos az ára is elég szép. Mindenesetre a Bamboo Pen & Touch 25k Ft körül mozog, az a cucc, amit ha beleteszel, akkor nem kell bedugni a gépbe még +11.000, de azt nem kötelező megrendelni hozzá.


Előnye, hogy itt már van nyomásérzékenység. :) Egy ecsetméretet belül különböző vastagságú vonalat tudsz húzni. :)

2013. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!