Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop megérné így...

Ez a laptop megérné így (Lenovo IdeaPad G580AH+ssd)?

Figyelt kérdés
Megtetszett ez a laptop ( [link] )és rakatnék még bele "Kingston v300 120gb+ odd box" ssd-t. Erről így mi a véleményetek? Szükséges az SSD egyáltalán? Tudtok jobban ilyen árban? 165e+47e Alapvetően ilyen Autocad és hasonló programokat fogok rajta futtatni, de jó lenne ha majd elfutna rajta a The Witcher 3 akár a legrosszabb grafikával is.

2013. máj. 11. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tavaly nyár óta van egy OCZ ssd-m. Havonta csinálok egy biztonsági mentést (~30-40 giga) a rendszerről a HDD-re. Eddig semmilyen hiba nem történt.
2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja és értelemszerűen a BME mappát meg a filmeket/zenéket/fotókat/stb. nem SSD-n tárolunk :D.
2013. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Le vagyok nyűgözve :) Nem számítottam ennyi hasznos válaszra, köszönöm. A melegedéshez: Lehet veszek hozzá egy ilyen külső hűtőt, annyira nem drága és úgy sem a vonaton fogok játszani.
2013. máj. 11. 19:25
 14/17 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem egy helyen tudni a dolgaimat :D

így HDD párti vagyok. Szerintem eléggé gyors így is a gépem, nem kell ezen gyorsítani :D

Persze mindenkinek szíve joga eldönteni mit tesz a gépébe.


Amúgy milyen programmal csinálsz biztonsági másolatot?

Én clonezillát használok ilyen célra, elég jól bevált.

2013. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha kiszedem az optikai meghajtómat, a helyén lesz egy lyuk az oldalborításon, vagy a tálca ajtaja visszatehető ide is?
2013. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, visszatehető a tálca, csak fel kell pattintani, max 1 pici csavar tartja. Windows sajátjával készítek készítek biztonsági másolatot. :D A komplett C-ről. Ha van rajta játék, akkor azt kihagyom, mert arról ,,minek" (időigényes, értelmetlen).
2013. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Értem, köszi a választ :D
2013. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!