Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám bekapcsolni a...

Hogyan tudnám bekapcsolni a számítógépet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudom sehogy sem bekapcsolni, mert állandóan restartolja saját magát. de nem kapcsol be rendesen egyszer se és nem tudok vele mit csinálni.
2013. máj. 12. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Sípol? Ha igen, milyen ritmusban?

Mikor indul újra - mielőtt elindulna az op.rendszer, vagy a BIOS-ba sem tudsz belépni?

2013. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tök hülye vok az egészhez ám nem sípol. Kiír vmi angol szöveget, visszaszámol 30tol majd folytatja a szokásosakat mintha kapcsolna be de akk egy pillanatra kék lesz a képernyõ, vmit ír de nem lehet elolvasni mert rögtön elveszi elmegy a kép és kezdi újra az egészet
2013. máj. 12. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a Windows bootképernyő lesz, lehet hogy a bootsector adta meg magát vagy a Windowsban szúrtál el valamit - esetleg memória, de ez egy Winreinstallal megoldható.
2013. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szal a lényeg h vkit hívni kell nem vmi egyszerû dolog amit én is meg tudok csinálni :D
2013. máj. 12. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakd be a Windows CD-jét és azt indítsd el, ez szerintem nem egy nehéz dolog.
2013. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de a gép be sem kapcsol teljesen. attol be birom tenni?
2013. máj. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!