Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows7 hiba, újra indulás?

Windows7 hiba, újra indulás?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért de ahogy játszok, újra indul a gép és ezt az üzenetet kapom:


Probléma-aláírás:

Problémaesemény neve: BlueScreen

Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.48

Területibeállítás-azonosító: 1038


További információk a problémáról:

BCCode: 116

BCP1: 85475510

BCP2: 90B795BC

BCP3: C000000D

BCP4: 00000003

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1


Tudom hogy kék halál, meg minden de miért? Processzor túlmelegedés nem tudom hogy mennyi a hőmérséklete, de a gép nem rég lett ki takarítva, nem hibásak a hardverek.


Valami megoldás? Format C megvolt.



2013. máj. 13. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt írja a google, hogy videokártya vagy driver hiba... A win Aero valamit bekavar általában azért lesz ilyen.
2013. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
MemTest86+-t futass, de szerintem csak simán el lett szúrva valami a Winreinstallkor. BIOS-ban nézz rá a hőmérsékletekre, meg frissítéseket telepíts.
2013. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

elvileg csak OS Version: 6_1_7600 alatt fordul elő.

2013. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


Öhh Hőmérséklet mérővel mértem: SpeedFan-nal

2013. máj. 13. 11:28
 5/13 anonim ***** válasza:
túlmelegszik a videókárta, nem is csoda, 80 fokos!!! valami nagy gebasz van ott. nézd meg nem e szar rajta a ventilátor, rendes fel van e fogatva, esetleg pasztával kend be újra
2013. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Játék közben néztem a hőmérsékleteket. Aerot kikapcsoltam!.

[link]


GPU-felment 96ra és emelkedett.

Hogy tudom megoldani hogy ne menjen fel? Esetleg procipasztát rakjak a procira? Mert a legutolsó takarításnál kimaradt.

2013. máj. 13. 11:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem pörög a Videókártya ventiláttora. Akk ez megy a kukába gondolom, vagy nézzem meg hogy ha jobban kitisztítom javul-e_?
2013. máj. 13. 11:46
 8/13 anonim ***** válasza:

off: Ó de rég WoW-oztam basszus. Szép emlékek :D

on: Procpiasztát hiába raknál rá, CPU hőmérséklet ha magas is, de ebben a tartományban még elmegy. A GPU-d valami elég öreg melegedős cucc lehet (nekem az X1800-as kártya halt bele a hőbe), rövid távon fel tudod húzni a VGA ventit, hogy magasabb fordulatszámon pörögjön, de ez átmeneti megoldás, mert ekkora hőmérsékleten előbb-utóbb elhalálozik. GPU-n is lehet persze újrapasztázni, de ahhoz szét kell kapni rendesen a cuccot, ha garis, inkább vidd vissza és cseréltesd ki. Plusz szerintem a GPU hője melegítheti erősen a többi alkatrészt is, nem hiszem hogy HDD önerőből felmegy ekkora hőmérsékletre.

2013. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megállni csak úgy magától nem szokott a venti, nézz szét, hogy minden oké-e a kábelezésénél, kap-e áramot, de az is lehet, hogy valami tényleg eltömítette (bár már lehet, hogy besült, ahogy próbálta forgatni).
2013. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az még benne lehet a dologban, hogy ha sokáig ilyen magas hőmérsékleten járt a VGA, akkor veszített a teljesítményéből, ne adj Isten kondik olvadtak és már eleve azért fagysz ki, mert sérült lett, ez lehet, hogy nem lesz javítható, de próba cseresznye.
2013. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!