Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vizhutest tudnatok...

Nabukodonozor1432 kérdése:

Milyen vizhutest tudnatok ajanlani? Ami fontos csendes legyen, ha lehet nagyon! Nem ismerem a vizhuteses rendszereket. Lehet dragabb is

Figyelt kérdés
I7 3770k, Asus P8Z77-V, Cooler Master Silencio RC-550 Mid Tower.

2013. máj. 22. 20:30
1 2
 1/12 Tomi Bá ***** válasza:

Szólok előre, hogy ha nincs rá 60eFt-od (mármint vízhűtésre) ne ugorj bele. Csak teljes vízhűtés éri meg. A kompakt vízhűtőket meg felejtsd el rögtön, mert egy jobb léghűtő alázza őket és még csendesebbek is a kompakt víznél.


A Silenco 550 helyett nézz szerintem* mást, mert iszonyat rosszul hűt. Egy minőségi ház hangszigetelés nélkül se engedi ki oly nagy mértékbe a zajt.

2013. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Így van, kész megoldások nem játsznak, csak egyedi rendszerek.

Ide kell egy 1155-s blokk, egy vga blokk, csövek, kiegyenlítő tartály, tartály, pumpa, folyadék.

Szóval nem egyszerű.

2013. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól mondják,ha vizet akarsz,akkor építs egyedileg.
2013. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Corsair Obsidian Series 350D

es ez a haz? kerdes belefer-e az alaplapom, valamint egy gtx660ti,

Esetleg valami szep nagy passziv huto??

ez a hutes kerdes nem vilagosodott ki teljesen meg, bevallom.


Ertem hogy az egyedi rendeszerek jobbak. Csak van valami megfelelo kompakt cucc is. Nincs idom es energiam elvegezni, egy 3 honapos kutatast hogy barkacsoljak hutest a gepre. Annyira nem akarnek hard core tuningot,

2013. máj. 22. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:

De egyébként miért GTX660Ti-t veszel?


Annyiért HD7950-t kapsz,ami sokkal erősebb.


Bár ha játék a fő cél,akkor még azzal is aránytalan a konfig.

2013. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pl.

[link]

2013. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A vga azert ez, mert nem jatek a fo cel, a quatro tul draga, vagy csak egy dologra jo, a gtx 680 nal kezdodik az adobe tamogatott videokarija, az kiverte a biztit nallam arban mar.


szoval vaccilalok, de az adobe cuccok miatt nvidia es akkor ez a max ami belefer a keretbe,

Ati radasul sokat fogyaszt ami = jobban fut, gondolom hangosabb is. es nem tudom adobe-val mennyire haverok.

A videokari melett meg nem tettem le a voksot. Elsore jon az alap gep, hutessel, a vga mar sima ugy bepattintani. de ferjen bele ha erre esik a valasztas


A vizhutes a zajcsokkentes miatt erdekelne, de nem vagyok benne biztos hogy ez mukodik is az eletben.


vegul is passziv hutessel is meg lehetne oldani csendesen. Viszont az is jo lenne ha nem kelene oriasi hazat vennem...

2013. máj. 22. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Jobban járnál egy 7950el.
2013. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Frio nem híres a halkságáról.


Igazi halk hűtőt akarsz,akkor Noctua NH-D14

2013. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tomi Bá ***** válasza:
Azért a vízhűtés se csendes. Gondolj csak bele: megy a pumpa és a radiátortól függően még 1-2-3 venti is forog rajta.
2013. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!