Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg ennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg ennyire fontos a hülyéskedés?

Figyelt kérdés

Már sokszor megkaptam, hogy milyen komoly vagyok, mert nem pofázok állandóan, nem hülyéskedek, nem poénkodok és nevetgélek. Inkább csendben szeretek lenni, persze nem állandóan.


Tényleg olyan vonzóak lennének ezek a tulajdonságok?

Baj, ha valaki komoly? Unalmas?



2013. márc. 3. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem az a baj,hogy komoly vagy,hanem gondolom az,hogy nincs humorérzéked.
2013. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Néha azért lehessen vele hülyéskedni, vevő legyen rá. Alapból én is komoly vagyok, de el tud szállni az agyam.

F

2013. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Humorérzék...

Alapszinten van humorérzékem, értem a poénokat, nevetek is rajtuk, csak én nem tudok nevettetni.

2013. márc. 3. 20:48
 4/21 anonim ***** válasza:
nem, legalábbis szerintem...
2013. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem fontos, hogy egy csaj (persze bizonyos fokig, de) lökött legyen. De attól még, hogy nekem ez tetszik, másnak tetszhet más.
2013. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.
2013. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Örülök, hogy őszinte voltál. :)
2013. márc. 3. 20:51
 8/21 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam pofázni állandóan, hülyéskedni, poénkodni... viszont nekem talán ha egyszer mondták, hogy komoly vagyok. Én mindig nevetni szoktam ha valami vicceset mondanak és mosolyogni is elég gyakran szoktam. Szerintem az lehet a baj, hogy végig fapofával szoktál ülni és nem nevetsz gyakran.
2013. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Baj,legyél lazább ,cica.

Miért vagy merev?

2013. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én szeretem ha ellehet vele hülyéskedni, mondjuk az nem zavar ha ő nem tud nevettetni de ne legyen mindig komoly
2013. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!