Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI GX70 vagy Lenovo Ideapad...

MSI GX70 vagy Lenovo Ideapad Y500?

Figyelt kérdés

Mind a kettő gépnek vannak hátrányai és előnyei, ezért erősen vacillálok. Eddig Y500 volt tervben, de nagyon megtetszett az MSI is. Az utóbbi iránt leginkább a proci miatt vannak kételyeim, hogy az A10-5750M mit tud az i7 3630QM-hez képest.

Nektek mi a véleményetek?


Y500: [link]


GX70: [link]



2013. máj. 27. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Játékra egy asztali PC jobban lenne, kivéve ha muszáj cipelned a gépet mindenhova.Szerintem a GX70 jobb.
2013. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az Msi GX70-et venném
2013. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, hordozhatóság nálam alap feltétel. Egy hasonló laptop áráért simán össze tudnék állítani egy komolyabb (ennél mindenképpen) konfigurációt, csak hát a PC-t nem igazán a hordozhatóságra találták ki.
2013. máj. 27. 20:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Néhány fórumon ahogy elnéztem, nem igazán szimpatizáltak az AMD ezen processzorával. Ugye az AMD a GPU-t a legerősebb mobil videókártyának harangozta be, hogy ez most mennyire helytálló azt hagyjuk, de valóban ott van az élmezőnyben. Néhány ember szerint a proci kicsit visszafogja a 8970M-et, jobban kijönne az előny egy i7-el mondjuk.

Nem tudom eldönteni, hogy ez mennyire igaz, mivel AMD fronton nem igazán vagyok a toppon, tehát nem is tudok véleményt alkotni, ezért fordultam ide. Pusztán processing szinten mennyire erősebb/gyengébb a két lapka?

2013. máj. 27. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ami a GX70-ben van, nagyon jó.Egyáltalán nem fogja vissza.Illetve mindenhol vannak akik, hol az AMD-t, hol az Intelt szidják.Ez kb olyan hogy én PC-be előbb rakok Intelt, mint AMD-t, de notebookba főleg játéknál, olyat veszek ami AMD-t tartalmaz.A lényeg a proci nem fogja visszafogni a GPU-t.
2013. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyre jobban tetszik a GX70, csak sajnos MSI. Nem leírni szeretném a gyártót, csak sajnos az MSI nem mindig a legjobb minőséget, minőségben adja. Plusz a support sem a legjobb, de ezt csak hallottam, ezért nem alkotok véleményt, mert nincs tapasztalatom.
2013. máj. 28. 06:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt MSI, de eddig még soha nem hallottam panaszt a minőségre.
2013. máj. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!