Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Kingston 16 Gb...

Bodnár András kérdése:

Vettem egy Kingston 16 Gb pendrive-ot, észlelte is a gép, aztán miután gyorsformáztam nem ismeri leállítja a Win 7 (Kód: 43) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Fat32 filerendszer volt rajta eredetileg én NTFS-re váltottam, nem értek hozzá, lehet ez a baj?

2013. máj. 29. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Múltkor egy kingston 16GB pendrive lett áthozva hozzám, hogy írjak rá egy adat.A gépemen egy jó öreg XP fut.A pendrive NTFS-ben volt formázva.Nem lehet olvasni rajta adat, se írni.Végül NTFS-be akartuk formázni, de nem engedte.Végül Fat32-be lett.Azután engedte az írást és az olvasást is.Próbáld meg leformázni és hátha úgy jó lesz.
2013. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne formázd NTFS-re.
2013. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is erre jutottam, hogy vissza kéne formázni Fat32-re, csak sehol még csak ki sem jelzi hogy van cserélhető meghajtó bedugva, egy pillanatra látja, aztán eltűnik mindenhonnan.
2013. máj. 31. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is jártam már ugyan így. Nálam a megoldást a Partition

Magic program jelentette. Mivel ez látta a pentdrivot és formázni is engedte. Azóta már gond nélkül működik (kb 3 éve).

2013. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

* mivel a Partition Magic program régi és win 7-en már nem igazán fut el inkább ezzel próbálkozz: [link]



Egyébként én NTFS fájlrendszert használok rajta. Mivel előfordul hogy 4 GB-nál nagyobb fájlt mentek rá (iso, mkv stb..) És azzal már nem tud mit kezdeni a fat32.

2013. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a partition magic-et is meg ezt a másik programot is, de egyik sem látja, amikor bedugom a total commanderben 1-2 másodpercre feltűnik E: meghajtóként, aztán el is tűnik, és onnantól semmi nem észleli, az eszközkezelőben továbbra is Unknown Device, és ez a "Windows leállította kód:43" szöveg
2013. jún. 1. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez hardver hiba. Próbáld meg másik számítógéphez csatlakoztatni ha ott sem működök akkor vidd vissza és kicserélik. Sajnos mindenhol előfordulhat 1-1 hibás darab. Valószínűleg te is kifogtál egyet.A formázástól nem szabadna így reagálnia az biztos.
2013. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ezzel próbáld meg : [link]


Talán tud vele mit kezdeni... Ha nem akkor garanciális csere...

2013. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!