Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pécsett hol lehet érdemes kis...

Pécsett hol lehet érdemes kis kapacitású (de min.20 GB), így olcsó, DE megbízható, hibamentes, nem selejtes,5 évet is kibíró LAPTOPBA való! SATA! BELSŐ! Merevlemezt vásárolni?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha 40.000 Ft-ból kijönne, és TÉNYLEG ne selejtes, egy év után megkattanó, átverős LAPTOP merevlemez lenne jó.

A méret tényleg nem lényeg, ha az olcsóság javára megy, 20 GB meg annyira nem lehet sok, a mai több száz GB-os merevlemezek kategóriájában.

De tényleg jó lenne, ha az eladó nem vágna át, és a termék kibírna 5 évet (egyetemre kell).

És a legfontosabb, hogy belső merevlemez legyen, SATA csatlakozással!


Ismer valaki ilyen boltot, konkrét netes katalógust, hirdetést, stb. ?



2013. jún. 9. 01:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Elavultak már.

2013. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nah, +ezer forint még nem a világ, akkor veszem az 500 GB-osat. Az majdnem hogy az eredeti merevlemez kapacitása már, ami ebben volt.


Remélem még kapható ez Pécset is!! :)

2013. jún. 11. 22:08
 13/24 A kérdező kommentje:
Jaa, és persze köszönöm szépen a linket!
2013. jún. 11. 22:09
 14/24 A kérdező kommentje:

Ajjaj, viszont a személyes átvétel módját itt nem tudom, hogy értik?! Ez akkor most hol kapható valójában??? Elérhetőséget nem találok.


De amint látom, annak ellenére, hogy "elavult", azért van rá kereslet... csak nehogy előttem fogyjon el!

2013. jún. 11. 22:14
 15/24 anonim ***** válasza:

A 320as avult el. Azért drága, mert már nem igen gyártanak.

Amúgy budapesten van, de kiszállítanak.

2013. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"Amúgy budapesten van, de kiszállítanak."


Ajjaj, az viszont már necces! :/

Az ilyen megrendelést hogyan kell elintézni?

2013. jún. 11. 22:27
 17/24 anonim ***** válasza:
A 11-es csókoltatom, az nem laptop vinyó, mert 3.5"-os a mérete... 2.5"-os-t keressen, ott 320Gb 12k körül mozog, utána pedig határ a csillagos ég, azért linkeltem én olyat.
2013. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Jaaaaa, tényleg, azt nem is figyeltem! Köszönöm a figyelmeztetést!

Sajna tényleg óvatlan vagyok az ilyesmikben, ezért is jó lenne a "boltba bejárós" megoldás.

Mondjuk az tényleg feltűnhetett volna, hogy laptop HDD-hez képes olcsó... Nade mindegy, köszönöm még egyszer a figyelmeztetést! :>

2013. jún. 12. 00:14
 19/24 A kérdező kommentje:

"A 320GB-s hitachi 12k-ért megszerezhető itt: [link] és ezekről csak jót hallottam."


Viszont ez is netről megrendelős, nem?!

Egyébként meglepően látok 160 GB-osat is notebook-hoz is. Azok is jók egyébként laptopba? Bár nem szándékozom azt megvenni, mert ezer forint különbséggel a 320 GB-ostól tényleg nem érné meg.

De ha jól látom, ugyanazon tárhelyméret mellett is elég változó árak vannak. Ez miért van?

2013. jún. 12. 00:19
 20/24 anonim ***** válasza:
2013. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!