Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Grid 2-ben miért recseg a...

Grid 2-ben miért recseg a hang? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ultra low (felbontás is és élsimítás is minimumra véve), valamint high (árnyék, stb. high-on, felbontás maxon, élsimítás maxon, az ilyen global illumination, post processing, stb., nézők, objektumok minimumra véve) is UGYAN ÚGY beszaggat a játék és recseg a hang kb 5 másodpercenként.

Utána minden jó és simán fut.

Mi lehet a baj?

Mondom: minimumon is ugyan úgy produkál, de a kis recsegés-szaggatás után minden simán megy.

Pl. pont kanyarokban idegesítő ez nagyon.

Mit tehetnék?

A múltkor játszottam a metro last light-tal és egyebekkel, de semmi ilyent nem tapasztaltam.

Laptop: i3-2310m- gt540m, 8 gb ram, ocz ssd-ről fut a játék.

De szerintem ez nem hardver hiba, mivel más játékok maxon futnak (1-2 beállítást kivéve).

Már szedtem le valami dll-javítást ehhez (nvidia physix-est), de nem segített.

Pedig ez egy elég jól optimalizált játék, másoknak simán megy, még rosszabb gépen is (nem, mintha az enyém olyan nagyon jó lenne, csak tudom, hogy más játékok is elfutnak rajta élvezhetően, de ez nem tudom miféle anomália).

Köszi előre is a segítséget és bocs a hosszú szövegért.



2013. jún. 14. 18:38
 1/3 anonim válasza:
neked megoldódott a probléma? én most vettem egy laptopot fullon megy rajta a grid 2 szaggatás nélkül de recseg a hang!
2013. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit késve ugyan, azóta gondolom már megoldódott a probléma, de azoknak írom akik a jövőben találkoznának ezzel: Tedd újra a játékot, majd tedd fel a CCleanert, futtasd le párszor, és jó lesz. Nekem bevált.
2014. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is laggol a hang, de úgy hogy az fps az egekben 150-200 gtx660 -nal és még úgy is recseg. Valaki megoldás? Nem segített a ccleaner.
2014. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!