Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A GTA IV nagyon nagyon laggolv...

A GTA IV nagyon nagyon laggolva fut csak a gépemen, de ahogy gameplayeket nézek más fraps-el simán megy min.20fps-el. Geforce 210-em van (tc-ben 1gb, alapból 512). Rossz lenne a videókártyám?

Figyelt kérdés

adatok:

Intel Pentium 4 CPU 3.20GHz 1.60GHz

Geforce 210 TC

3GB RAM

64 bites Win7



2013. júl. 14. 23:11
1 2 3
 11/27 Osynho ***** válasza:
Robi57: és egy i3 mellett megerősödne a vga? :D
2013. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Azt nem mondtam! xD de prociról volt szó!! xD
2013. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Maresz 1229 válasza:
32%
Nagyon kaki a géped!Rosszul csinálod...
2013. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Fikázzátok csak.Azért megnézném,hogy a sok fikázó tízéves trollnak milyen gépe van.

Kedves kérdező!

Először is felraksz egy 32bites Win7-et.Az még kezel 3 giga memóriát.

Másodszor felrakod a patcheket.

Harmadszor minden beállítást lehúzol csutkára.

és ne próbáld 1024x768-ba futtatni.Kizárólag 800x600.


Megjegyezném,hogy ez a gép nem fos!Aki bármilyen hardvert lefikáz az gyökér.A Pentium4 régen jó proci volt és megállta a helyét.A Geforce 210 meg tökéletes netezésre, filmezésre.3 GB RAM meg manapság annyira nem rossz.Egyébként a fő gond a videókártyával van,mert az egyáltalán nem játékra lett kitalálva.


Egyébként talán így nyersz pár FPS-t és elmegy 15-20 FPS-el.Zárt helyeken talán jobb lesz,mert azokkal könnyen megbirkózhat a gép.Itt a probléma autózásnál meg a városba lesz ahol nagy teret kell legenerálni.Egyébként meg inkább játssz az SA-val,mert az sokkal jobb.A GTAIV egy nudli.0 játékélmény és még szaggat is.Kell ez neked?

2013. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Osynho ***** válasza:

"Egyébként a fő gond a videókártyával van,mert az egyáltalán nem játékra lett kitalálva."


Tehát játékra fos. :D

2013. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nézz már utána neten.Le van írva,hogy irodai felhasználásra illetve filmnézésre.Nem értem miért kell alpári módon kommentelni.El lehet magyarázni normálisan is.Egyébként meglehet oldani,hogy fusson a játék.Haveromnak is kb. olyan gépe van mint neked és 20 fps-el már játszható.Egy 2 magos procival már jobb lenne a helyzet.
2013. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Pentium4-hez nem passzol a Win7.Alapból nem bírja.Tegyél rá XP-t és azt is butítsd le.Úgy értem tüntesd a el a fölösleges látványelemeket.Ez is segíthet.Most ne foglalkozz a terméktámogatásos maszlaggal.Illetve ajánlom még a a 3Danalyzer és Gamebooster nevű programokat.CCleanerrel takaríts ki a szemetet a gépről és egy töredezettségmentesítés is használhat.És ha nem csak 20fpst szeretnél akkor szerzel használtan egy normális videókártyát meg egy 2 magos procit.Már van PentiumD vagy Core2Duo a Vaterán egész olcsón.Aztán veszel valami 8800GTX videókártyát használtan és tűrhető lesz a dolog.De amíg nem bővítesz ne használj Win7-et.
2013. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Osynho ***** válasza:

Nem kell utánanéznem, mert tisztában vagyok a dolgokkal.:) És nem én írtam korábban, hogy fos a gépe, csak arra reagáltam, hogy te szót emeltél a kifejezés ellen. Nem mindegy hogy hívjuk? Gyenge, alkalmatlan. Van aki fos-nak írja. A lényeg lényeg marad: nem játékra való. A kérdező csodálkozik, hogy akad, de akadni is fog. Lehet trükközni winnel, beállításokkal, de manapság egy mobiltelefon erősebb ennél a pc-nél.


Erre a gépre meg nem kicsit vicces 64bites Win 7-et tenni. Gondolom nem csak a játékok baromi lassúak.

2013. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Osynho ***** válasza:
Ja, és nem tizenéves vagyok. :) És főleg nem troll.
2013. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Ti szószerin ki marnátok egymás szemét ha élőben lett volna ez a vita! komolyan ennyire érdekel titeket más gépe? tanácsot kért, akkor azt adjatok. ne egymással veszekedjetek!
2013. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!