Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Procrsszor berakásáról szeretn...

Procrsszor berakásáról szeretnék véleményt kapni, hogy ez így helyes e ahogy betettem?

Figyelt kérdés
Egy q6600 processzorrol van szó. Először megnéztem hogy jól pászoljon a foglalatba, majd beleillesztettem, egy kicsit megmozgattam hogy belemenjen. Utána lecsuktam a fedelet és mikor azzal a vassal fogattam volna le akkor egy kicsit nehézkesen ment (pl: nem ugy mint amikor proci nélkül csuktam le, hanem éreztem hogy van benne valami). Így jó ahogy csináltam? Esetleg a mozgatástól a foglalat "lábai" meggörbülhettek?
2013. jún. 13. 17:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja még1 nem birom még kipróbálni, mert nincs vidikártyám! Csak ezért kérdezem, mert amúgy már kipróbáltam volna.
2013. jún. 13. 17:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy? Amíg nem indítod el, addig úgy sem lehet baja. Ha meg elhajlítottál valamit, akkor meg úgy sem fog addig megjavulni...
2013. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak arra lettem volna kíváncsi hogy ez mindig igy megy-e? mert én még nem cseréltem procit... -.-
2013. jún. 13. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
A mozgatástól nem szoktak elgörbülni a foglalat lábau, viszont ha rosszul van benne a proci, amikor "rázársz" , na attól már igen. A legtöbb esetben nehezen záródnak/nyílnak ezek a vackok.
2013. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi....na ilyen választ vártam :) ugy tettem bele ahogy voltak a procin a bevágások, meg néztem egy videót is hogy biztosra menjek.
2013. jún. 13. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen igen amikor lenyomod az odafogató pocköt, arra kell kifejteni egy kevéske erőhatást. Lényege hogy szorosan tartja a procit a foglalatba, és hogy minden lába biztosan érintkezésbe legyen.
2013. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor most már mondhatom, megnyugodtam, hogy jól csináltam, és nem lett baja.. :)
2013. jún. 15. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tetted be a procit nem lehet baj. A leszorító pedig tényleg némi erőkifejtést igényel.

Az első alkalomnál szakadt rólam a víz.

No nem az erőlködéstől, hanem azt hittem én is, hogy valami nem stimmel. :-)

2013. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!