Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A GTA IV nagyon nagyon laggolv...

A GTA IV nagyon nagyon laggolva fut csak a gépemen, de ahogy gameplayeket nézek más fraps-el simán megy min.20fps-el. Geforce 210-em van (tc-ben 1gb, alapból 512). Rossz lenne a videókártyám?

Figyelt kérdés

adatok:

Intel Pentium 4 CPU 3.20GHz 1.60GHz

Geforce 210 TC

3GB RAM

64 bites Win7



2013. júl. 14. 23:11
1 2 3
 21/27 Osynho ***** válasza:
Úgy tűnt én veszekedtem? :) Szerintem nem.
2013. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

,,Ja, és nem tizenéves vagyok. :) És főleg nem troll."


Akinek nem inge ne vegye magára.

2013. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Pedig úgy nézet ki a dolog!
2013. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Osynho ***** válasza:

Ez érdekes. :) Egy szóval nem írtam a gépre korábban, hogy fos. Erre jön egy kioktató hozzászólás, amiben "megvédte" a szerző ezt az elavult gépet (remélem ez nem sértő, bár kitudja... :D). Ebben a hozzászólásban elhangzott, hogy a tizenéves trollok irkálnak itt, csak mert leszólták ezt az elavult (elnézést a szóhasználatért) gépet egy vulgárisabb szóval. (nem értem az életkor relevanciáját, de biztos velem van a gond). Továbbá kiderült ebből a hozzászólásból az is (nem mintha nem tudnám), hogy bizony ez a vga nem játékra való. Erre írtam, hogy a kérdező szempontjából (játékok futtatása) ez a vga fos. A mások által használt kifejezést alkalmaztam, mondván gyakorlatilag mindegy hogy hívjuk a dolgot, a 210-es nem való játékra.


A hozzászólásomba nem írtam bele, ezért utána még egyet írtam, hogy nem vagyok már (sajnos) tizenéves, a trollkodás pedig nagyon távol áll tőlem. Tehát szerettem volna megosztani ezt az egyáltalán nem ide illő adatot, mert úgy láttam ez volt a kommentelő vesszőparipája. Mondandóm végére még egy mosolyt is odatettem, de úgy látszik az is kevés volt. Névvel írok mindenhova, nyugodtan el lehet olvasni a hozzászólásaimat.


A vélemények ütköztetése egy nagyon jó módszer a tanulásra, a tapasztalatcserére. És ez egy ilyen fórum. Itt van erre lehetőség. Hogy nem tetszik valakinek, az nem különösebben érdekel. Most se értem mi volt a veszekedés ebben, de lehet nem is fogom. :)

2013. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
jól mondod,fuck off world!Na ne idegeskedj,szívjuk tovább az a jointot :D
2013. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Osynho ***** válasza:
Ja, dehogy idegeskedek. Netes írásokon kellene felhúznom magam? :) Csak van egy olyan rossz szokásom, hogy szeretem megérteni a dolgokat. Na, peace and weed! XD
2013. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Maresz 1229 válasza:
Az #1 válaszolónak igaza van, hamarosan szerezz be egy új számítógépet:D
2013. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!