Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo szerviz tapasztalatok?

Zoookecy kérdése:

Lenovo szerviz tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem , hogy valakinek van e tapasztalata a Lenovo szervizeltetés kapcsán.



2013. júl. 16. 09:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ungvár utcai PCSzervizt ismerem, azzal nincs semmi gond.
2013. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Neten olvastam róla, mikor lapost akartam venni. Botrányos írások voltak. 1 hónap várakozási idő.

Plusz lengyelekhez megy ki szervízbe. Szóval nem 2 napos mutatvány, ha elromlik.

2013. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igen azt olvastam én is, hogy Lengyelországba szervizelik.

Valakinek van véleménye a szervizeljárásról?

2013. júl. 16. 11:11
 4/25 anonim ***** válasza:
kb ha hibás a gép és elküldöd nekik kb rá két hnpra kapod vissza, bár nekem is lenovo laptopom an(g580) és kutya baja se eddig(egy hetes, de nagon intenzíven használom)
2013. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
szia! én tegnap délután jelentettem be a hibát a lenovonak telefonon, ma 2kor el is vitte a ups. a hapsi azt mondta, hogy 1-2 hét, és visszakapom, legeslegrosszabb esetben 30 nap, mert kötelességük. majd írok, mi volt. van barátom, akinek hétfőn elvitték, csütrötökön visszakapta.. nem csak szar dolgok mennek ott, mikor új lett a lengyen szerviz, akkor fejetlenség volt, de mostmár nincs.
2013. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szerbusz!

Énis lejelentettem kedden.Szerdán hött is az ups és ma érkezett meg a szervízbe. Megkérdezhetem mi a baja?

2013. júl. 19. 15:29
 7/25 anonim ***** válasza:

na, örülök, akkor össze tudjuk majd hasonlítani a szervizfolyamatot, és levonhatjuk, hogy javult-e, vagy sem:)


az enyémnek az a baja, hogy szaggad, akad, néha egész tűrhető, de van, hogy órákig használhatatlan az akadozás miatt. bejelentéskor megkértek, hogy futtassam le a HDD Sentinel nevű programot, és 20%-ra csökkent a kondíció (100 helyett), ezért eljöttek érte.. úgy tűnik tehát, hogy a vinyóval van gond. remélem nem siklanak el semmi felett, főleg, hogy néha tényleg hibátlanul működik 1-2 órán át, aztán pedig egy napig használhatatlan.


a tiéddel mi a gond? az enyém amúgy ideapad g570.

2013. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Elengedett a ball felső sarokban az illlesztés a bekapcsoló gomb allatt.

Kissebb nyomás hatására recseg,ropg, gondolom ott engedett el valami.

Nameg egy két billentyű ropogott...


Modell G580

2013. júl. 19. 16:16
 9/25 anonim ***** válasza:
igen, olvastam már hasonlót. az azért nem jó jel, ha elkezd szétperegni a gép.
2013. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mocsok szarok :) az ember vigyáz valamire és tessék...
2013. júl. 19. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!