Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD crc hiba, de mitől?

HDD crc hiba, de mitől?

Figyelt kérdés
Hali! Tegnap remekül működött a D meghajtóm. A mai reggel a windows (7) nem akart betölteni 10-15 percig. Kikapcsoltam, vissza, de a D meghajtóról nem látja a fájlokat a windows. Látja hogy ott van, de azt mondja hogy crc hiba, és formázzam újra. Próbáltam kihúzni, vissza, újraindítás, csökkentett mód, más hardverek ki vissza, legutóbbi helyes beállítások betöltése de semmi. Most már a számítógépben nem is látja a windows, holott eszközkezelőben ott van. Mi lehet a baj illetve hogy oldhatom meg?

2013. júl. 21. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Edit: Számítógép-kezelésben tudnám formázni. Lehet hogy megoldaná a problémát?
2013. júl. 21. 11:15
 2/7 anonim ***** válasza:
igen lehetséges! formázd le (ha engedi)
2013. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy a formázás nem sikerült
2013. júl. 21. 11:45
 4/7 Emberek ***** válasza:
hdsentinel mit mutat?
2013. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs fent, de most sikerült elindítanom a formázást. Várhatok 1-2 órát míg végez. Ha nem működik akkor is van még rá garancia.
2013. júl. 21. 12:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Vártam 2 órát, és kiírja hogy a formázás nem sikerült. :(
2013. júl. 21. 14:44
 7/7 Szolo18 válasza:

Sziasztok.....nálam hasonló probléma van

a meghajtóm pár napja kiirta hogy CRC hiba de pár ujrainditás után beindult és tudtam rajta tovább dolgozni.

(mellékessen nem engedett semmilyen fájlt másolni a meghajtón)

Most pedig azt irja: hogy szeretném e leformázni ..a mégse-re kattintva aztán CRC hibát ir....

megtudom menteni az adatokat róla ?

Mellékessen egy 1TB - WD10EARS Sata/64MB Cache meghajtóról van szó...

kérlek segitsetek hogy tudom legalább egy 10percre elinditani fontos adatok vannak rajta.

2014. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!