Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdekelne, hogy Ti melyiket...

Érdekelne, hogy Ti melyiket ajánlanátok vásárlásra, illetve melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tervezek vásárolni egy laptopot, ami kitartana hardware ügyileg egy darabig. Kettőre lettem figyelmes:


- [link]


- [link]


A kettő közötti főbb különbség a videokártyában és a processzorban található.


Érdekelne, hogy Ti melyiket ajánlanátok vásárlásra, illetve melyiket választanátok?


Hezitációm oka, hogy ismerőseimtől sok rosszat hallottam az i7-es processzorok melegedéséről, illetve az ebből származó kellemetlenségekből. Ezért szeretnék olvasni egy-két objektív, esetleg szubjektív véleményt. Mindezek mellett, kiemelném még egyszer, több évre tervezem a gépet vásárolni (tudom, hogy manapság már könnyebben megy a laptopokban is a csere-bere, de az elején legyünk már figyelmesek).


Elnézést a téma- és kérdés típusának választásáért, de a hatásfok növelésének érdekében szükséges lépés volt (azaz a cél szentesíti az eszközt).


Előre is köszönöm a válaszokat!


Üdv,


R.


P.S.: Aki csalódott lett a kérdés elolvasása után, annak a következőt találtam:


[link]


2013. júl. 25. 20:11
 1/2 anonim válasza:
Tévedsz, mert a számítástechnika témakörben szoktak értelmes válaszok jönni. Itt kevésbé.
2013. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
:D jól esett nevetni rajta amúgy szerintem az 1 ső
2013. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!