Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szőke, kék szemű fiúk! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke, kék szemű fiúk! Milyen sikeretek van a lányoknál? Tényleg mindenki titeket akar? Mint a herceget a mesében?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, én is odavagyok az ilyen kaliberű fiúkért, de tartok is tőlük, mert azért ők biztos tudják magukról, hogy sokaknak bejönnek és kedvükre játszhatnak a lányokkal. Tisztelet a kivételnek.
2011. júl. 6. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, sőt magas is de itt a cáfolat :S:S árjának neveznek :/ (a kérdést nem én irtam) http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__19645..
2011. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
pedig egyre ritkábbak a szőkék
2011. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
rossz link bocs
2011. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs sikerem, hogy milyen vagyok szűrdle :)

[link]

Mostanában nemtudok csajozni :D úgy fél éve kb :) szóval egyáltalán nemolyanjó, a képen kicsit barna a hajam mert sötétben fotóztam

2011. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
JA előző énvoltam 18F bocsi ez lemaradt
2011. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
kiábrándító statisztika, nem :D :S
2011. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi, hogy beszúrtad a linket. Tényleg elég sok a negatív hozzászólás, pedig nem vagy csúnya. Fiatal vagy még nagyon azt látni és szerintem ha egy kicsit hosszabbra hagynád a hajadat az még jobban állna. Kár, hogy a szemedet nem látni a képen :) 23/L
2011. júl. 6. 21:12
 9/22 anonim ***** válasza:
Drága kérdező! Te miről beszélsz, a francnak sincs sikere a lányoknál, mióta a szőkeséget a feminim vonásnak tartják. Itt meg egész Európában mindenki a déli/mediterrán latinos pasikra bukik + más rasszokba tartozókra is term. Ma már senkit nem érdekel a magasság, se semmi, inkább összejönnek egy ázsiai sráccal, csak azért, mert más, valami új, különleges. De igyekszem túltenni magam rajta.
2011. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát köszi 18 vagyok inkább gyerekes arcú vagyok xdd
2011. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!