Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt számítógépek? Melyik...

Használt számítógépek? Melyik lenne jó?

Figyelt kérdés

Számítógépet szeretnénk venni majd a jövőben,de mivel nincs sok pénzünk így csak használtat tudunk venni.Az lenne a kérdés ,hogy az alább belinkelt gépekből melyik lenne megfelelő HA:

internetezésre

régebbi játékokra,ez alatt értsd azt,hogy max az NFS Prostreetig (a fölötti játékok nem érdekelnek)vigye szaggatás nélkül....

Ehhez milyen feltételek kellenek ?

Tudom,hogy mostanában mindenki azt mondja ,hogy inkább rakj össze egy számítógépet,csakhogy nekünk nincs 100 ezer forintunk sajnos.

Minden tanácsot szívesen fogadok ezzel kapcsolatban !


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezekből melyik az amelyik kapásból kilőve ?


Aki csak tud ,az kérem segítsen ! Köszönöm :)



2013. aug. 12. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mind kapásból kilőve, sokkal kevesebbet érnek, mint amennyiért árulják.

Méh hogy GAMER...

Hardverapro.hu-n nézelődj, ott ezek min. 50%-kal olcsóbbak. Ott reálisak az árak.

2013. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én az elsőt ajánlanám azon simán menne a nfs pro street ha tényleg ezek a cuccok vannak benne.Az árat egy kicsit sokallom.De a táp márkáját jólenne tudni mert az ha szar akkor haza vághatja az egész gépet.
2013. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mindegyik kilőve.

Mivel az első konfig 57k, ezért ínkább így:



AMD A4 5300 processzor 36 hó gar.


1 db 11,381 Ft



Asrock FM2A75M-DGS alaplap 24 hó gar.


1 db 14,201 Ft



FSP FSP350-60APN 350W Active PFC 80+ táp 48 hó gar.


1 db 8,576 Ft



Samsung 4GB DDR3 1600MHz memória 24 hó gar.


1 db 8,291 Ft



Toshiba 500GB 32MB SATA3 DT01ACA050 merevlemez 24 hó gar.


1 db 11,670 Ft



XDL Basic X-01 fekete-vörös ház 12 hó gar.


1 db 3,728 Ft


Összesen: 57,847 Ft

(pcx.hu)

Azok a gépek istentudja milyen gagyi táppal vannak felszerelve, amitől bármikor tönkre mehet a gép.


Amit írtam, az a későbbiekben bővíthető erősebb procival,videokártyával,több rammal egyszóval mindennel.


Inkább így venném.

2013. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű. Az első a legjobb, azzal jól elfogsz játszani. Nagyon sok játékot elfog vinni, túl a prostreet-en :). (pl. gta4, dead space 2, cod 1-6,7, bc3, fifa 13, nfsből is talán a most wanted-et (2012-es) is elviszi) De ha drága akkor még az utolsó előtti is elmegy, de azzal ne számíts ilyen eredményekre. Én gyűjtenék és az elsőt venném mindenféleképpen! A többi pedig elég gyenge (főleg a második meg az ötödik)
2013. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki összerakta előttem kettővel a gépet üzenem, hogy nincs benne vga, de ha az alaplapba van is, az egy rakás szar... Akkor már inkább vegye meg az elsőt...
2013. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Te se értessz a gépekhez..

Ha megnéznéd a linkelt első gépben sincs, mert a processzorba van integrálva (APU).

Megjegyezném, hogy pont ilyen APU van abban a konfigban is :).

2013. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És annyi erővel ha később lesz pénze az elsőt is bővítheti egy jobb táppal (ha egyáltalán szar van benne) és már sokkal olcsóbban kijött, mintha még abba rakosgatna alkatrészeket..
2013. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szóval feltételezzük,hogy az elsőt választanám,akkor mekorra táp kéne bele ?

Egyébként nem hittem volna ,hogy ilyen gyorsan jön válasz,úgyhogy nagyon köszönöm ! Mindenkinek ment a zöld pacsi :D

További gondolatmenetek is várok,ha még van !

2013. aug. 12. 13:23
 9/16 anonim ***** válasza:

De ember, az használt gép, amit összeraktam abban 100% minőségi alkatrészek vannak (na jó, a ház nem valami komoly de a linkelt se jobb...) garanciával,újonnan és még olcsóbban is jött ki mint a linkelt...

Lefogadom, hogy abban a gépben egy gagyi HKC/Codegen/Akyga táp van, valami jó f*s tápellátású a55 lappal megspékelve.

2013. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nos van egy másink gépünk,amit máig nem tudtak megcsinálni mert nem tudják mi a baja ,amiben egy(elvileg jó) Macron MPT-400P táp van ... Ezta táp az elsőbe jó lenne vagy inkább felejtsem el ?
2013. aug. 12. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!