Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD vásárlása, tanácsok?...

SSD vásárlása, tanácsok? (gépem lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok, SSD vásárlásában szeretnék segítséget kérni tőletek, én nem értek hozzá. 64 GB-sat szeretnék venni, ennél kisebb nem kell, a nagyobbak meg már drágák.

A gépem:12 giga DDR3 ram

AMD FX 3,1ghz 6 magos proci

Radeon hd 7770 kártya

Asus M5A97 LE R2.0 alaplap

Win 7 64 bit

Milyen SSD-t tudok bele venni, ami kompatibilis a géppel, össze lehet kötni stb, gyors? Az SSD-n csak a windows lenne, valamint 1 játék amivel aktuálisan játszom. iPonról szeretném rendelni.



2013. aug. 17. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia az SSD olyan mint egy merevlemez csak nincs benne mozgó alkatrész ezért gyorsabb ugyebár..(de ezt szerintem tudod)

A gépbe szerelni ugyan úgy kell mint egy merevlemezt (sata kábel + táp). Én a Kingston SSD ket ajánlom de csak a rendszernek játékot tenni rá felesleges.. "Hamarabb indul el a játék" és így ennyi.. Vegyél mellé egy 500gb vinyót (vagy ha van akkor ne) és tökéletesen megleszel vele.


off: Minek 12gb ram amd cuccok mellé?

2013. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A 12gb RAM azért van, mert 2*4gb-es kitet vettem, de a régi gépemből fenntmaradt még 2*2gb, és melléraktam azt is. Az SSD-re visszatérve, konkrétan az érdekel, hogy én laikus be tudom szerelni az SSD-t a gépembe, a mostani hdd megmaradásával? Konkrétan milyen SSD-t vegyek 25 ezer körül? én erre gondoltam, ez tűnik a leggyorsabbnak, ráadásul ismert márka.

[link]

2013. aug. 20. 11:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem konkrétan gyorsítja a játékot az SSD, viszont azért dob rajta, ráadásul a mostani 500GB HDD-m amúgy is kevés, ez a 120GB-os SSD pedig pont elég lenne arra hogy a windowst rárakjam, illetve 1 játékot amivel éppen játszok, ezek általában MMO-k, lineage2, wow, aion, guild wars 2.
2013. aug. 20. 11:04
 4/4 anonim válasza:

Én most vettem SSD-t a laptopomba. Az enyém csak 64 gigás, és Adata a márkája. Eddig 4-5 perc volt, amíg újraindult a rendszer, most 28 másodperc...lényeges különbség van. Játékot én nem pakolok rá, csak azokat a programokat, amiket nap, mint nap használok (lejátszók, böngésző, stb...). Szívem szerint am. 128-asat vettem volna magamnak, de az épp nem volt készleten, nekem meg nagyon kellett, mert költöztem vissza az egyetem miatt...


Amit belinkeltél, sztem teljesen jó kis cucc, a Samsung-ok jók!!! :) Hajrá! :D

2013. szept. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!