Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a számítógépe...

Miért nincs hang a számítógépemen?

Figyelt kérdés
Windows 8 van a gépemen. Sehol nincs hang se youtube-n , se játékoknál, sehol... Mi a teendő ilyenkor? :(
2013. aug. 18. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hangkártya driver telepítése.
2013. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem értek az ilyenekhez.. És egyenlőre nem tudjuk elvinni informatikushoz sem..

Tudnál segíteni hogy honnan kéne letöltenem ezt?

2013. aug. 18. 15:42
 3/7 davyd248 ***** válasza:
Töltsd le a Driver genius-t és az leszedi neked amit kell... minden drivert megtalál, ami nincs fent és akkor elvileg jó lesz... kivéve ha nem jó a hangkártya vagy rossz lyukba dugtad a hangfalat :D
2013. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért azt még tudom,hogy hova kell bedugni a hangfalat.:P
2013. aug. 18. 15:44
 5/7 A kérdező kommentje:
De amúgy eddig mindig jó volt, Windows 7 em volt és amióta rá lett rakva a 8, azóta nem jó.
2013. aug. 18. 15:45
 6/7 davyd248 ***** válasza:
Lehet, hogy régi a hangkártyád és a win8 nem támogatja :D DE amit írtam progit azt szedd le talán ncore-n fent van crackel de a googlen is megtalálod CSak az több idő :D Meg a google-n csak angol van :D De ha adsz egy e-mailt ma estére elküldöm neked ha megvan nekem a gépen :D
2013. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 davyd248 ***** válasza:
Meg van... HA kell akkor elküldöm!
2013. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!