Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendszeresen lefagy a gépem...

Rendszeresen lefagy a gépem pár perc után, ha a netre rákattintok akkor azonnal, ha zenét hallgatok akkor a 2. ,3. szám után. Kitakarítottam a gépházat de ugyanaz. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Most már a windows-t se tölti be csak tölt tölt órákig. egyedül csökkentett módban indul el, de akkor is legtöbbször lefagy akármilyen műveletet hajtok végre.

2013. szept. 3. 15:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Most meg már be se kapcsol csak zúg, de nem csipog egyet se és a monitoron sem történik semmi csak a sötétség.
2013. szept. 22. 13:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet poros is, amiatt lehet túlmelegszik a proci vagy valami más.. fújd ki, ha utána is gázos, akkor alaplap vagy procihiba gyanús...
2013. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szétszedtem, kifújtam az egész alaplapot meg mindent de ugyanúgy nem indul.
2013. okt. 24. 16:23
 14/17 anonim ***** válasza:
attól is függ hogy hogy ha videó kártya van benne akkor lehet hogy annak a memóriája ment ki, és azzal nem tehetsz mást mint hogy ki cseréled de ha a procin nincsen hő paszta ami elősegíti hogy a hűtés és a proci között jó legyen a hőleadás akkor lehet hogy procit kell cserélni. De az is lehet hogy a ram ment ki.
2013. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát a procin kb a felület 75 %-án van paszta. de ha a ram nem jó akkor sípolnia kell tudtommal.
2013. okt. 24. 16:44
 16/17 soccerway ***** válasza:
akkor sípol max ha nincs benne ram, memtest kiírja ha rossz.
2013. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Próbáld másik videokártyával, de ne úgy, mint a linuxcd-t!
2013. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!