Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A telefonomban lévő 2 GB-os...

A telefonomban lévő 2 GB-os micro sd kártya hibás, megadta magát. Szeretném legalább a képeket visszakapni róla, de nem is látja semmi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A telefonomban lévő 2 GB-os micro sd kártya megadta magát. Először kiírta, hogy kártya csatlakoztatva, pedig már egy jó ideje benne van, aztán még ott voltak a képek rajta, de megnyitni már nem tudtam őket, most meg már nem is látja a kártyát. Másik telefon, USB-s kártyaolvasó sem látja, mintha benne sem lenne. Lehet valahogy leszedni róla képeket, vagy felejtsem el? Már próbáltam mindenféle programot leszedni hozzá de vagy fizetős, vagy nem használhatóak vagy nem látja kártyát az sem kártyaolvasóval. Még valami ötlete van valakinek mit próbálhatok meg ha nem is látja az olvasó?
2013. szept. 9. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hibás csatlakozók?
2013. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem értek hozzá, de se telefonok, se kártyaolvasó nem látja...
2013. szept. 10. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!