Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezdésnek milyen kormányt...

Kezdésnek milyen kormányt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban kedvet kaptam egy kis szimulátorozáshoz, és kezdésnek szeretnék valami kormányt venni.


Race07-hez, esetleg a régi Colin McRae játékokhoz, vagy Richard Burns Rallyhoz kéne, mert ezeket tudja elvinni a gépem. Talán az Euro Truckot is kipróbálnám, de inkább az előzőekkel játszanék.


Kaptam egy Saitek R440-est, de ez használhatatlan (be van ragadva a fék, nem rezeg a Force Feedback, plusz lefogatója sincs).


Ezek alapján mit ajánlotok? Mi az a minimum ár, ami alá nem érdemes mennem? A kormányoknak mennyire jó minőségűek a lefogatóik?


Köszönöm a segítséget előre is!


2013. szept. 16. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy azt a videón is láthatod nekem egy ilyen kormányom van, és simán tapadókorongokkal rögzítem az asztalra. Pár óráig stabil. Meg sem moccan. http://www.youtube.com/watch?v=rD4D-TQTwu0

Ajánlom ezt a típust. Én is Race07 hez használom, és nagyon pontosan precízen lehet vele irányítani. Azt megjegyzem, hogy Rally játékokat ne tudtam vele játszani mert az erővisszacsatolás miatt a nagyon hírtelen kormánymozdulatok nem megoldható, ami a CMR, ben, és RBR-ban elengedhetetlen.

Korábban volt egy olcsó Speed link kormány szettem, amiben nem volt Force Fedback. Azzal nagyon jól ment a Colin meg a Richard burns is, csak az a baj, hogy 2 hónap használat után feladta a harcot.


Még annyit hogy vannak olyan kivitelű kormányok amit csavarral lehet az asztal lapjához rögzíteni. Kvázi úgy mint egy kézi húsdarálót.

2013. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Régebben a haveroméknál próbáltam már hasonlót, talán ugyanez a típus volt, csak régebbi változatban. Akkor is jónak tűnt, és az ára sem vészes.


Azért a rally játékokkal is teszek majd egy próbát, mert, amikor kipróbáltam az RBR-t, kifejezetten kis kormánymozdulatra állítottam be az érzékenységét. Aztán majd elválik.:)


Köszi még egyszer!

2013. szept. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!