Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan villog a LED a...

Folyamatosan villog a LED a gépemen, működik az SSD. Azon van a rendszer. Okozhat ez élettartam rövidülést?

Figyelt kérdés
Hogyan kerülhetem el a folyamatos működést? A lapozófájl méretét már 0-ra állítottam és a hibernálást is kikapcsoltam.
2013. szept. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván folyamatosan _olvas_ adatot a háttértárról. Az élettartamot írásra/újraírásra adják meg SSD esetén, de egyébként az is egy elég nagy szám szokott lenni.
2013. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

OK. De miért olvas folyamatosan? Nem akarom, hogy így legyen, mit tudok tenni?

Akkor is olvas, ha semmit nem csinálok a géppel.

Vadiúj friss az installáció, nincs rajta semmi szemét.

2013. szept. 17. 15:02
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Arra figyelj, hogy mindig legyen elég szabad helyed! Ha kevés van az a trim miatt csökkentheti az élettartamot, illetve a böngésző cache-t is érdemes áttenni memóriába.
2013. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pinkpancser ***** válasza:
Ha pedig win7 van akkor feladatkezelő, teljesítmény, erőforrás figyelő és megtudod mi ír/olvas.
2013. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"a böngésző cache-t is érdemes áttenni memóriába."


Ezt hogy kell?

2013. szept. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!