Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD processzor télleg rossz?...

AMD processzor télleg rossz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az igaz hogy az amd processzor az nagyon könnyen elromlik, vagy befüstöl vagy valami?

Mert valaki azt mondta nekem hogy az Intel jobban megéri mert nem füstöl be,nem romlik el stb ...



2013. szept. 17. 16:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
6 vagy 7 éve használok egy Intel Pentium dual core E2160-at és semmi baja(nem rég vettem egy másikat). Nem akarom támadni az AMD-t de ha húzod a CPU-t és gyári hűtésed van akkor tényleg tönkre megy azok a hűtők arra jók hogy húzás nélkül stabilan tartsák a hőmérsékletét. Most egy intel core 2 duo e8400 van és 3GHz az alap órajele én azt felhúztam 3,3-ra de a hűtője ugyan azon a hőmérsékleten tartja a CPU-t. Én szerintem a hűtője miatt mondta hogy elszáll csak nem tette hozzá hogy húzással!(Amúgy használattól függ én azt mondanám hogy az AMD jobb játékra mint az intel (persze csak akkor ha egy osztályú CPU-kat hasonlítunk össze)) Még azt hozzá teszem hogy az intel max minőségben jobb mint az AMD.
2014. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!