Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kitakarítottam a gépet,...

Kitakarítottam a gépet, összeraktam de nincs kép. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kivettem a processzorhűtőt, mert televolt porcicákkal, meg fújtam a VGA hűtőbe sűritett levegőt, visszaraktam a procihűtőt, (csak a CPU fan-t húztam ki, de azt vissza is dugtam) és most nincs kép... teljesen tanácstalan vagyok
2013. szept. 27. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak kép nincs?

Amúgy a gép elindul? Hallod a hangszórón a windows bejelentkező hangját?

Vagy maga a win sem indul de a ventik pörögnek?

Csipog a gép valamit?

Milyen alaplapod van? Van rajta digitális kijelző ami valamilyen hibakódot írhat ki?

2013. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
Azért csak óvatosan azzal a sürített levegővel (ami általában nem is levegő). A ventilátort ajánlott lefogni ha megfújod, mert ha visszanyom egy kis feszkót akkor el tud szállni a VGA.
2013. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elszállt benne valami. Jártam már hasonlóan bár ott az én hozzá nem értésem volt a probléma ugyanis nem tudom, hogy sikerült, de elgörbítettem az alaplapon a kis lábakat amivel a procihoz érintkezik.

Az eredmény fekete képernyő és a gép be se boot-ol.

2013. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!