Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc vagy ps4? A gepet mindig...

Eizo kérdése:

Pc vagy ps4? A gepet mindig fejleszteni kell. Drága. Vegyek egy ps4-et es utána nyugtom lesz? A jelenlegi konfig 2010-es, gyenge.

Figyelt kérdés
Szerintem venni kellene. Mit gondoltok?
2013. okt. 2. 22:44
 1/8 Teno ***** válasza:

kérdés az h a játékokat is venni akarod?? mert hogy egy jó ideig nem lesz hackelve a PS4 az tuti....

Ha drága a PC, akkor meg sztem csak PS3 vagy Xbox 360, kb 3évig még arra is nyomják majd a játékokat

2013. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megint csak a szokásos kérdések: mikkel játszol.

Ha főleg egyedül játszol és letöltögeted a játékokat, akkor a ps4 sokkal drágább lesz, mert egy játék több, mint 10K.

Ha multizol, fontos szempont, hogy a barátaidnak milyen masinája van, mert ha ők xboxoznak, akkor sokra mész a pseddel, ha pc-n játszanak, akkor is.

Egy gépet kb 2 évente kell fejleszteni, ha korszerű alkatrészek vannak benne, általában a vga avul el leghamarabb.

Nem ismerjük a szokásaidat, neked kell eldönteni.

2013. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg gondolkodunk. Köszi!
2013. okt. 2. 23:01
 4/8 Teno ***** válasza:

Szóval egy PS4 árából veszel egy közepes PC-t, meg egy használt 360-at vagy PS3-at és kész :D

Én is PC tolom az összes gamet és xboxra meg a legjobbakat veszem meg, meg azokat amik PC-re nem jönnek ki.

2013. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teno, mondasz valamit.
2013. okt. 2. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
pc nyilván. de ne iylen szart vegyél hogy i3 meg am3 4 maggal hanem core 7 (i7) de abból is valami nagyon izmosat vegyél, videókártyának meg nézzél egy gtx 680-at vagy valami hasonlót, meg tegyél a gépbe 6-8 GB ramot és akkor sokáig nem lesz vele gondod. vinyónak ssd-t javaslok. Igen, a pc drága, olcsó húsnak meg híg a leve.
2013. okt. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

koki2000

Köszönjük, de enélkül is meglettünk volna.

2013. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Játékra bőven elég egy 30 ezres FX-6300.. minek i7 80-90k-ért?! mellé még egy 7870 55-ért vagy 70-ért egy 7950. És bőven viszi az új játékokat fHD-ban. PS4-el várj még szerintem kiadás után pár hónapot. Na meg persze csak akkor vegyél, ha nem fogod sajnálni játékra a pénzt. A gépre 1-2 évente ráköltesz 100-150k-t és nem lesz elavult.
2013. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!