Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memóriakártya probléma?...

Memóriakártya probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 16 gigás kártyám, elég sok kép volt rajta, bedugtam a külső kártyaolvasóba, és elkezdtem másolni, és 10 százalék körül megszakadt, újra bedugtam, és azt írta, hogy a meghajtóban található lemezt használat előtt formázni kell... Bedugtam a laptop kártyaolvasójába, ott is ugyan ez az üzenet fogadott. Visszatettem a fényképezőbe, és azt írja hogy A kártya nem érhető el, tegyen be újat, cserélje ki, vagy formázza a kártyát a kamerával.

Lehet evvel kezdeni valamit? Mert fontosak volnának azok a képek :/



2013. okt. 3. 21:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy valamiért a fájlrendszer átállt raw-ra :S. Lehet ezt valahogy orvosolni?
2013. okt. 3. 21:39
 2/3 Mr. V. ***** válasza:

Van pár partíció-visszaállító, de nekem pl. pendrive esetében egyik sem volt hatásos.

Partition recovery, pendrive recovery, ... szüvegekre keress rá a neten, sok találat lesz. Én 5-öt teszteltem ésaz eredmény nulla.

2013. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, nekem másodikra sikerült működő programot találni :D. Minden képet visszahozott, még olyan is ami még régebb le volt törölve :D. Hetman partition recovery a neve ha valakinek még hasonló problémái lennének. :)
2013. okt. 4. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!