Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri befektetni...

Rudex1 kérdése:

Szerintetek megéri befektetni egy drága "Gamer" billentyűzetbe?

Figyelt kérdés
Valamikor a közeljövőben szeretnék venni egy Gamer billentyűzetet.Tudom hogy nem nagyon éri meg,de ez az oldal erre van.Nekem bejön a Razer Blackwidow ultimate 2013 de szerintem nagyon drága :/.Nézegettem már a Logitech g710+-t is mert jo rajta irni.És az utolso pedig a Corsair K60 billentyűzet,ez is bejön.Ha Razer akkor mellé a Deathadder 2013 egeret venném.Ha Logitech mellé a Deathadder-t venném.Ha Corsair mellé az M60-as egeret venném. Válaszokat előre is köszönöm! Ui:ha van jobb/olcsóbb a válaszokat várom,de lehetőleg ne noname legyen amit sehol sem lehet kapni!
2013. okt. 6. 22:25
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
kétlem hogy számottevő előnyöd származna belőle, persze ha ki akarsz dobni tízezreket placebo hatásért, hát rajta.
2013. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kihasználod, akkor van értelme.


Csak azért mert valaki "gamer" nem feltétlen kell "gamer" cuccokat használnia.


Én 2005-tpl 2012-ig aktív Gamer voltam, mint FPS mint stratégiai játékban, de egy mezei 3000-5000Ft-is billentyűzetem volt, mindig is. Nem is kellet jobb. Én sose a kinézetét néztem, milyen funkciók vannak benne.


Igaz a Windows gomb irritáló, mikor megnyomod véletlenül és ledob. Erre van az a megoldás, hogy csavarhúzó és kipattintod a helyéről és letudva.


Egeret, alátétet és fejhallgatót jobban megéri, mint egy billentyűzet.


Rekord összegek, amit kiadtam. Nem összesen, hanem a legdrágább amit vettem:

Egér: 25ezer

Fejhallgató: 15ezer

Egéralátét: 10ezer

Billentyűzet: 5ezer

2013. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,ment a pipa és még várok :). Hát most nekem 2 bill.em van az egyik 6.000 ft volt,világít de nem mechanikus (ergonomikus) a másikat meg mult hét pénteken vettem 1.500 ft-ért mert megtetszett de a másik nincs erromolva.Én sem vagyok valami nagy Gamer cucc vásárló mert tudom hogy neméri meg annyira :).És ezért is van ez a kérdés,mert nekem még nem nagyon volt Gamer bill.em de akkor mit ajánlotok mit vegyek Gamer cuccok helyett ugyan annyi pénzből? (Lehetőleg gép kiegészítő és ne ram,cpu stb legyen)
2013. okt. 7. 07:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gamer billentyűzetnek nem sok értelme van, ha tudsz játszani nem a billentyűzeten fog múlni ,hogy nyersz vagy veszítesz, mert ugyanazok a gombok rajta vannak a sima billentyűzeten is amik a játékhoz kellenek.:D

Inkább vegyél valami jobb féle gamer egeret+fejhallgatót mert sokat számíthat ha hallod ,hogy merről jön az enemy. :d

2013. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gamer billentyűzetet önmagában nincs értelme venni. Ellenben olyan gamer billentyűzetet, ami mechanikus, már megéri. Ezek nem olyanok mint a 3000 forintos kis membrános vackok, hanem minden egyes gomb alatt egy külön mikrokapcsoló van. Némileg hangos a billentyűzet, de ha vigyázol rá és nem vered szét, akár egy életen át kiszolgálhat. Vannak olyan régi IBM mechanikus billentyűzetek, amik még ma is üzemelnek.


Ezek rendszerint 20.000 forint körül járnak és ma már főleg csak a gamer kategóriában gyártják. Sajnos pont az árából kifolyólag és mert kevés embernek van rá igénye, többnyire csak angol kiosztással kaphatóak, ami sajnálatos. De még így is megéri, szerintem.


Hasznos extra lehet még, ha mondjuk ki is van világítva a billentyűzet. (ledes billentyűk). Egy ilyen kivilágított, mechanikus csoda már megéri az árát. De csak azért mert ilyen olyan extra gombok vannak egy billentyűn, vagy mert ilyen-olyan mintás, nem éri meg a felárat, emellett kitartok.


Az egerek viszont jobban megéri az árukat, ott számít. De 10.000-nél többet arra nem költenék.

2013. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hypno ***** válasza:

20 évvel ezelőtt csak mechanikus billentyűzetet lehetett kapni. Öt évvel ezelőtt meg csak membránost. Most találtak egy ideológiát a mechanikushoz, így most megint kezd divatba jönni.


Más játék, de egy Sípos János nevű fazon mindíg azt mondta az országúti kerékpározás közvetítésekor, hogy minden bringát tekerni kell. Bármilyen matrica is van rajta. És igaza is volt.

2013. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!