Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap lesz a házassági...

Holnap lesz a házassági évfordulónk és szeretném meglepni egy gyertyafényes vacsival a férjemet. Tanácstalan vagyok, hogy mit főzzek, süssek. Adnátok tippet mit készítsek? Igazából bármi jöhet, mindent szeret.

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Csinálnék egy fincsi marhahúslevest zöldborsóval, grízgaluskával.

Valami olyan pörköltet, amit ritkán szoktatok (pl. birka, vagy őz, hasonló) krumplival, vagy nokedlivel

Utána halat sütnék, mártással, vagy vegyes salival

Süthetsz egy fincsi tortát, (ami kedvence), egy kis sós-ées aprósüti

2012. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk szeptember 20án volt az első, gombakrémlevest főztem és vörösboros szarvaspörköltet dödölével.elküldöm a receptet ha gondolod. nem bonyolult, csak annak hangzik.

De anyukám minden évben spagettit készít és vörösboroznak hozzá, desszertnek tiramuszuval, igazi olaszos este. különben bármit csinálsz maga a gesztus cuki :)

2012. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami könnyű krémleves, baconpörccel a tetején. pl sütőtök, most aktuális is.

Utána gombás töltelékkel, aszaltszilvával töltött nagy szelet sertéscomb, vagy pulykamelltekercsek, szintén baconba tekerve, hercegnőburgonyával.

desszert tiramisu, vagy valami hideg gyümölcsös pohárkrém (rizspuding) vagy akár madártej.

2012. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én húslevest készítenék cérnatésztával.



Illetve főételnek ezek közül választanék;


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Köretként rizs, sült krumpli vagy petrezselymes burgonya.



Mellé vegyes savanyúság, vagy francia saláta, vagy ecetes uborka saláta, vagy majonézes kukorica vagy csemege uborka.



Sütinek esetleg tiramisu, vagy valami kis szív alakú linzerek. Esetleg szív alakú torta, de a finom kaja után szerintem nem érdemes nagyon ütős sütit készíteni, mert már nem fog tudni enni belőle. :)



Sőőőt, szerintem egy ilyen simán megteszi a leves és főétel után:

[link]


Mi a párommal például imádjuk a vaníliapuding és a barack kombinációját és nem utolsó sorban mutatós is. (Konzervesből szoktam készíteni mert az már cukrozott.)


Innivalónak a kedvenc üdítője, egy üveg bor, vagy valami olyan alkoholos ital amit szeret(tek). :)


Sok boldogságot és szép estét Nektek!!! :)

2012. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem tudod, hogy steak, vadpörkölt, lazagne közül melyiket választaná? Leveses-e vagy sem?
2013. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!