Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 tönkreteszi a...

Windows 7 tönkreteszi a Bluetooth adaptert? Részletek a leírásban

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Belkin Bluetooth adatperem teljesen jól működött, majd bedugtam egy windows 7-et futtató gépbe, ott is kiválóan működött.


Ezután visszadugtam egy xp-s gépbe, ahol felismerte és telepítette a meghajtóját cd nélkül, ez már furcsa volt. Letöröltem hát az eszközt, beraktam a cd-t telepítő elindult, kérte hogy helyezzem be az adaptert, ekkor megint a windows xp megtalálta a keresett rossz illetszőprogramot, amire a kékfog kezelő program meg azt írta hogy nem található az adapter. Megnéztem hát eszköz kezelőben, és azt írta: Általános USB eszköz!


Megelégeltem a windowst és átraktam Linuxos gépbe, és ott sem csinált semmit, nem hajlandó sehol sem működni.

Tönkrement volna az eszköz?


2009. nov. 15. 16:47
 1/1 anonim válasza:

Elképzelhető, hogy tönkrement, de biztos nem a Win 7-től. Én már hónapok óta azt használok, és eddig 3 BT adapter fordult meg a kezemben, egyiknek se lett semmi baja.

Inkább a géppel lehet gáz, bár elég fura, hogy először működik, aztán később se kép, se hang.

2009. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!