Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dedikált nvidia vga ellenére...

Dedikált nvidia vga ellenére mindig az integráltat használja a laptop pedig bevan állitva. Hogyan tudnám mindig a dedikáltat használni?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom dedikált és integrált vga-val és hiába bevan állitva az nvdia vezérlőpultba hogy mindig az nvidia processzort használja, sajnos gyakran nem ezt használja és sok programnál, játéknál látom beállitásokba hogy csak az intel HD integrált vga-t ismeri fel.


Tudnátok segiteni hogy tudnám beállitani azt hogy mindig a dedikált vga-t használja ? akár biosba és akk egy kissebb leirással vagy segitséggel, vagy ahol belehet.


előre is köszönöm :)



2013. nov. 5. 07:53
 1/4 Racska1974 ***** válasza:
Egy hasonló esetben nekem le kellett tiltanom a biosban az integrált vga-t.
2013. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem vált be. biosban nincs ilyen beállitásom ha meg advanced biost használok akkor ha ott beállitom hogy ne használja az integráltat. akkor meg nem indul el a laptop :/


szóval visszalett állitva minden tudna valaki még segiteni? hogy hogy lehetne beállitani hogy játékoknál a dedikáltat használja.


nvidia vezérlőpultban beállitottam hogy a nagyteljesitményű grafikus vga legyen használva meg az engergiatakarékos modot is kikapcsoltam.


segitséged előre is köszönöm

2013. nov. 24. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a problémám!
2013. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Schveighardt Zoltán válasza:

A saját tapasztalataim a következők voltak:

Az integrált Intel eszközt nem lehet teljesen kikapcsolni, mert akkor nem fog elindulni a gép.

Megoldás:

Ha rendszer minden eleme megfelelően van telepítve, akkor automatán el fogja dönteni melyik programokat indítsa a dedikált VGA használatával. Ezt az automata döntést felül tudjuk bírálni. NVIDIA vezérlőpult/ 3D beállítások kezelése itt válasszuk a programbeállítások fület!

Itt már hozzá tudjuk rendelni melyik alkalmazás melyik VGA-val induljon.

2013. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!