Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kicserélhetem újratelepítés...

Kicserélhetem újratelepítés nélkül és bele megy az alaplapomba?

Figyelt kérdés

Van egy régi gépem, az alaplap egy IBM 81443NG és ebben van egy Pentium 4 640 HT (s775) proci, van itthon egy Pentium 4 641 HT procim.Arra lennék kíváncsi, hogy belerakhatom-e az alaplapomba?

Megnéztem a CPU támogatását a lapnak és a 670-et is támogatja!A táp egy HIPRO 300W, tudtommal csak alaplapcserénél kell újratelepíteni, de azért rákérdezek hátha nem jól tudom.



2013. nov. 10. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Proci cserénél nem kell újratelepíteni, ha az alaplapod támogatja, nyugodtan cserlheted.
2013. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

A lap támogatásán a 641 nem szerepelt...,de a 650 660 670 szetepel!Szerintem belerakom és ha működik akkor örülök. :D

2013. nov. 10. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
annyira minimális lehet a különbség, hogy elvileg ugyan az, néztem de talán csak a fogyasztásban térnek el egymástól.
2013. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de én a fogyasztáson kívül 5 adatot találtam amiben a 641 jobb, ha úgyis ingyen van akkor gondoltam kicserélem majd!
2013. nov. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!