Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangszóró ikonnál "piros x"...

Hangszóró ikonnál "piros x" probléma! Segítség! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Üdv. Segítséget szeretnék kérni, adott egy asztali gép benne egy nVidia Geforce GT 440 videókártya, és egy LG32lk430 Televízió.

A kettő össze van kötve egy hdmi kábellel(8000-ft) elötte volt összekötve DVI-HDMI kábellel. A DVI-HDMI kábellel kezdőtött a "piros x" néhányszor megjelent gép ujraindit, nincs probléma. A DVI kábelt kicseréltem erre a HDMI kábelre kb 1 hónapja, müködött is egészen tegnapig azóta bármit csinálok ott a "piros x". nVidia driver frissítés megvolt, ha jól tudom a realteknek ehhez nincs hozzá köze és ha az alaplapi hangkártyába dugom a házimozit nincs gond csak hogy én a tv-be szeretném.

Segítség!!! Előre is köszönöm mindenkinek



2013. nov. 13. 14:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, azt el felejtettem, amióta ez megjelent túl is melegszik ujra pasztáztam de játék közben igy 50-70fok között mozog. Saját venti plusz kettő, egy felette egy mellette a ház oldalában.
2013. nov. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!