Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megoldás lehet-e a problémára?...

Ledzep kérdése:

Megoldás lehet-e a problémára? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyan megoldást is hogy nem biztos hogy a memória ment tönkre hanem csak az alaplapon a foglalt amiben van.

Gyorsabb lehet a gép ha egy épp foglalatba átteszem az alaplapon a memóriát?


2009. nov. 19. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?:D Elvileg semmi különbség nem lenne de cserégesd nyugodtan, a fenti állításomból adódóan baj sem lehet belőle... Aztán ha gyorsabb lett ezt is megtudtuk...
2009. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert lehet hogy valamiért hibás ahol van épp a memória és ezért lett lassabb....és hallottam egy olyat ha beteszem másik foglalatba akkor gyorsabb lesz
2009. nov. 19. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd ki, és tedd át. 5 perc munka, lehet foglalati, érintkezési hiba, persze, de ez nem nagyon szokványos O.o
2009. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én ezt kétlem mert nemigen mozgattad hogy valami gyíkja legyen neki, a másik meg az hogyha valami gyíkja lenne annak a foglalatnak valószínűleg nem is működne rajta a RAMod.

Szerintem te azt hallottad félre(vagy az akitől hallottad, aztán tőle pedig még félre hallottabban írtad ide le...) hogy a memóriában szoktak lenni idővel felesleges dolgok amiket néha lehet törölni erre a célra készített programokkal.

Például RAMturbo.

2009. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz gyorsabb, ha átteszed, de tedd, hogy a lelked megnyugodjon (meghát hátha eltöröd, és lesz kettő, tiszta haszon :D)


Amivel kevered (és amit hallhattál) az két ugyanolyan ram a két dual csatornát preferáló ram slotban. Ha single channel-ről átteszed őket dualba, az valóban gyorsabb lesz, de ez a te esetedben nem áll fönn valszeg :)

2009. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!