Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt az AOC monitort érdemes...

Ezt az AOC monitort érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nagyon jól nézki, adatokra sem vészes, ha adnak rá 2 év garit én megvenném.
2013. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is halottam még ilyen monitorról :) nekem nagyon tetszik , kössz a tippet :D
2013. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Đoki válasza:
Helló! HA vásároltál ilyen monitort, megosztanád velem mik a tapasztalataid vele kapcsolatosan?
2013. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem erre a monitorra esett a választásom, mivel már nem fogalmazzák, de ahogy elnézem a 22"-os verziójából még van nekik. (Mindegyik monitorukra van 3 év gari.)


Én egy picivel drágább LG22EA53VQ-P IPS monitort vettem. Az a pár ezer ft különbséget csak azért nem vettem figyelembe, mert sokan esküsznek az LG-re. (Aztán lehet, hogy az AOC monitorok is vannak olyan jó minőségűek, mint az LG-k.)

Ráadásul az előbb említett LG monitort a realsys.hu-ról kihozzák 38.000-ért házhozszállítási költséggel együtt.

Lehetne egy picit stabilabb az állványa, meg vagyok vele elégedve.

2013. dec. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!