Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni 2 laptopot....

Szeretnék venni 2 laptopot. Egyet a nővéremnek egyet nekem. Viszont 2db eredeti windows 8 Cd-re nincs pénzem. Mit csináljak? A win8 is olyan mint a win7? Nem lehet letöltöttre hátteret állítani stb? (többi lent)

Figyelt kérdés

LENOVO g-500 illetve Asus X550CC-XO725D notebookról lenne szó.

Godnoltam elkérem havertól a cd-t, de aztán rájöttem hogy csak háttérkép állítás, téma stb csak eredetivel lehetséges..illetve win7 lett volna rajta és az meg elvileg mindig kiadja h dugjam be az eredeti cd-t stb.. de mint kiderült ezekre a notebookrokra már csak windows 8 at lehet. Mivel lesz rosszabb ha letöltött win8at rakok rá? Van valami olyan amit nem lehet majd használni? Programokat ugyanúgy futtatja? És miért modnják a win8 ról hogy egy sz*r? Anno tudtommal a win7et lesz*rozták..



2013. dec. 4. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vidd el szaküzletbe, ott majd rárakják.
2013. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Windows 8.1, olyan, ami aktiválva van és kész.
2013. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És ha újra szeretném rakni itthon a gépet majd valamilyen okból? Akkor ha utána is beviszem újrarakják nekem? Vagy a gari megcsinálja?

Illetve az egyik gép extreme digitalnál lennne megvéve, nem tudjátok véletlen itt mennyiért raknák rá? A másik pedig auchanban..

2013. dec. 4. 20:10
 4/13 sün18 ***** válasza:
Letöltöd és kész. ugyanaz a kettő :)
2013. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3# Szóval akkor itt nem befolyásolja, hogy letöltött, vagy eredeti Cd mint a windows 7nél?
2013. dec. 4. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Eleve olyat szedsz, ami aktiválva van, amúgy meg a windows 8 nagyon olcsó, olyan lapost vegyél, amihez adnak és kész, nem sokkal drágábbak.

Semmi baj a win 7-el, kiforrottabb, mint a win 8, de mivel laptopot nem játszani veszel, arra sokkal jobb, gördülékenyebb.

2013. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

tudsz küldeni egy linket?

Amúgy az asus gép az játékra lenne..meg programozás és photoshopra is..nem véletlen veszem i5 procival meg 8gb rammal :)

2013. dec. 4. 23:55
 8/13 A kérdező kommentje:
nézem a cd-árakat azért ez sem lcsó..a legolcsóbb 25k...2 gépre már 50k..
2013. dec. 4. 23:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Azon te játszani nem nagyon fogsz.

Laptopban az i5 csak két maggal bír, nem 4-el, mint az asztali társa, programozni tökéletes, annak nem kell nagy gép, még a ps is menni fog, ha nem használsz egyszerre 10 rasztert. A játék már húzósabb, ahhoz egy ilyen gép gyenge.

Nem tudom, hol nézted a 25-t win 8-ra, még a bevásárló központokban is olcsóbb.

2013. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Haver 4 magos amd vel 1,6 ghz procival.nyomja a gameket......elég jol fut neki az összes jatek, ezen miert nem futna? Olyan gyenge az i5..? :O
2013. dec. 5. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!