Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni 2 laptopot....

Szeretnék venni 2 laptopot. Egyet a nővéremnek egyet nekem. Viszont 2db eredeti windows 8 Cd-re nincs pénzem. Mit csináljak? A win8 is olyan mint a win7? Nem lehet letöltöttre hátteret állítani stb? (többi lent)

Figyelt kérdés

LENOVO g-500 illetve Asus X550CC-XO725D notebookról lenne szó.

Godnoltam elkérem havertól a cd-t, de aztán rájöttem hogy csak háttérkép állítás, téma stb csak eredetivel lehetséges..illetve win7 lett volna rajta és az meg elvileg mindig kiadja h dugjam be az eredeti cd-t stb.. de mint kiderült ezekre a notebookrokra már csak windows 8 at lehet. Mivel lesz rosszabb ha letöltött win8at rakok rá? Van valami olyan amit nem lehet majd használni? Programokat ugyanúgy futtatja? És miért modnják a win8 ról hogy egy sz*r? Anno tudtommal a win7et lesz*rozták..



2013. dec. 4. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem gyenge az i5, de egy szálon erős, a játéknak az kell, hogy több szálon tudjon futni, persze régebbi játékokra jó. Az i5 amúgy a legkisebb baja, kapott egy GT720-at vga-t, az még mindig rohadt kevés játszani, de ha neked ez elég, akkor elég, Cs menni fog vele vagy a cod4.
2013. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
tudtok jobbat írni akkor? Jó amd laptop is
2013. dec. 5. 14:01
 13/13 anonim válasza:
Win8-at is le lehet tölteni. Nekem a win7 is meg a win8 is netről töltött full verziók, mindegyik tökéletesen működik. a garanciára nincs hatással, a garancia szoftverre nem terjed ki, csak hardverre (pl megdöglik a vinyó, alaplap, aksi)
2013. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!