Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet nagyobb teljesítm...

Hogyan lehet nagyobb teljesítményre bírni az NVidia Gforce 210-es (512 MB) videókártyámat?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy van rá valamilyen módszer, hogy "húzzuk" a videókártyát. Arra lennék kíváncsi, hogy ezt hogyan lehet elérni, illetve arra, hogy megéri-e ennél típusnál. A választ előre is köszönöm.
2013. dec. 5. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Vásárolsz egy nagyobb teljesítményű kártyát, 210-en nem segít a tuning.
2013. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak gyorsabb videókártyákat éri meg húzni, ilyen gyenge káártyánál nem hozna érzékelhető plusz teljesítményt.

A legjobb ha eladod és veszel egy másikat

2013. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 1Gb-osba volt ilyen kártyám régebben , egyszer próbáltam húzni rajta egy picit a kép elment össze viszsa vibrált ... sztem ne is próbáld húzni vagy bármi.. ez a kártya egyálltalán nem alkalmas erre... és telejsítmény nővekedést sem vennél észre ennél a kártyánál, max tönkremenne :)
2013. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha tönkremenne azt egyáltalán nem bánnám -.-" Már bánom, hogy megvettem.. Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. dec. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!