Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire 5742ZG memóriáját...

Acer Aspire 5742ZG memóriáját lehet-e bővíteni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy ilyen laptopja: [link] 2 GB memória van benne, de nem találok sehol arról leírást, hogy hány slotba hány kártya van, illetve milyen típusú azon túl, hogy DDR3. Szóval a kérdés az, hogy lehet-e új vagy újabb kártyával bővíteni? (Van ebből a típusból eleve 4GB-os kiadás is, nagyobb vinyóval, ez kb. a legolcsóbb kiadás lehetett.)


Ha lehet, akkor tipp, segítség is jól jönne, hogy milyennel lehetne mondjuk megduplázni? Előre is köszi!



2013. dec. 9. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy mit milyenel lehet abba nem tudok segíteni de hogy lehet e bővíteni igen lehet 6gb-ig
2013. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szedd le a borítást és nézd meg, hogy hogyan van benn az a 2giga, valószinű 1x2Gb van, tehát, ha veszel bele egy 4GB-os ddr3-mat azt beletudod tenni és kezeli is a gép, de szerintem bőven elég bele egy 2gb-os.
2013. dec. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyakorlat mutatta, hogy kell bővíteni kell. Akkor csak szét kell szednem ezek szerint... és hol tudom megnézni, hogy max milyen memóriakártya mehet bele? Első választ adó, te hol nézted meg méretre mennyi a max? Sebesség meg típus is fontos szempont lehet.
2013. dec. 11. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
sehol nem néztem meg ismerősömnek van ilyen laptopja és ő is bővítette pc-snél és 6gbig tudta egyébkén úgy lehet megnézni hogy az aljába van egy kis fedél leszeded és alatta van a ram azon belül oda van írva hogy meddig bővíthető
2013. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!