Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy windowsos tablet úgy...

Egy windowsos tablet úgy működik mint egy gép?

Figyelt kérdés
Tudok rá progit játékokat rakni úgy mint gépre?

2013. dec. 14. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Két féle Windows van tablet gépekre...az egyik a Windows RT, ami ugyanúgy ARM provesszoros gépekre épül, mint az Android rendszeres tabletek. Persze ehhez is biztosan vannak alkalmazások és játékok, de nem kompatibilis az asztali windows-szal. Egy Androidos tablet ilyen szempontból előnyösebb lehet (többen használják, rengeteg alkalmazás van rá stb). Van olyan tablet is, amin Windows 8 fut, ebben x86 utasításkészletű proci dolgozik szóval elvileg úgy működik, mint az asztali vagy notebook társai, de jóval kisebb teljesítmény mellett...
2013. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem csak én olyan eszközt szeretnék amin jó játékok vannak szép nagy kijelző stb.Gondolkodtam ps vitán de az kicsi lassú annyira nem jó játékok drága tableten meg szar az írányítás de vannak külön hozzá ilyen kiegészítők de játékok nem nagyon...
2013. dec. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!