Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A megszokottnál sokkal halkabb...

A megszokottnál sokkal halkabban "búg" az asztali számítógépem, lehet, hogy valami baja van?

Figyelt kérdés
A ventillátor fújja ki hátul a levegőt, úgy néz ki az megy, mégis határozottan sokkal halkabb a gép, amúgy minden működik (legalábbis eddig), ma reggel óta ilyen halk, tegnap még nem tapasztaltam ezt...

2013. dec. 16. 08:35
 1/4 Igor Igorovics ***** válasza:
Víz helyett Red Bullal főzted le a kávét, és most látod a hangokat!
2013. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, ha lehetne komoly(abb) válaszokat... -__-
2013. dec. 16. 09:43
 3/4 asdelmagad666 ***** válasza:
Hát ha a hangon kívül egyéb változásokat nem vettél észre mint pl. HDD-k mennek és a proci és VGA ja meg persze a táp venti is forog akkor örülj neki.
2013. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 ventillátor van benne, mind a kettő megy... szakember mondta, mert elvittem szervízbe, azt mondta, hogy most működik jól, és akkor vigyem vissza, ha valamelyiknél morgó hangot hallok... De még mindig nem nyugodtam meg, mert nem tudom, hogy miért lett ilyen halk, 4 éves gép, eddig mindig sokkal hangosabb volt... de ha mennek a ventillátorok, akkor ezek szerint minden rendben van?
2013. dec. 17. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!